Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o 3x sadu olejů Fenjal

Již známe výherce sady olejů Fenjal!

Správně odpověděli a výhru získavají:

  • doug
  • Mary11
  • Miluše3

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. b) Z jaké země pochází značka fenjal? ze Švýcarska
  2. c) Jaký zkrášlující olej obsahuje Tělový olej fenjal 150ml? Olej z mučenky
  3. a) Kolik druhů fenjal krémů na ruce si můžete koupit v ČR? 2

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají sadu olejů fenjal, která obsahuje Tělový olej 150ml & Sprchový olej 200ml.

Sada olejů fenjal

fenjal Sprchový a Tělový olej

V červnu uvedl fenjal dva nové zkrášlující oleje k hýčkání vašich smyslů. Bohatý Sprchový olej a smyslný Tělový olej jsou skutečně všestrannými talenty: Vyživují pokožku, poskytují jí dostatečnou hydrataci a zanechávají ji jedinečně hebkou.

Bohatý fenjal Shower Oil (Sprchový olej)

Svými vzácnými zkrášlujícími oleji, vyživujícím olejem z jader z hroznů a svou luxusně květinovou vůní promění každé sprchování ve smyslné okamžiky hýčkání. Testy dokazují: Po sprchování s fenjal Shower Oil je pokožka výrazně více hydratovaná. Vzhledem k podobným konceptům vůně, oba dva olejové produkty spolu krásně ladí: Sprchový olej jemně pění a pokožku bohatě hydratuje.

Smyslný fenjal Body Oil (Tělový olej)

Tělový olej je obzvláště účinný, pokud se aplikuje ihned po sprchování na ještě vlhkou kůži. Vyživuje pokožku díky vybraným zkrášlujícím olejům a oleji z mučenky. Tyto ultralehké oleje nezanechají pocit mastnoty a rychle se absorbují do pokožky. Fenjal Body Oil v praktickém rozprašovači zahalí tělo do lehké, smyslné vůně a zanechá pokožku hedvábně jemnou. „Velké plus tohoto inovativního vzorce spočívá v tom, že pokožka je měkká a hedvábná výrazně delší dobu po aplikaci. Formule stabilizuje lipidovou rovnováhu a rovnováhu vlhkosti pokožky,“ říká Katharina Triller, R&D asistent laboratoře Doetsch Grether. Masírováním tělového oleje do pokožky je stimulován krevní oběh – což má pozitivní vedlejší účinek pocitu pevnější pokožky.

Sprchový olej fenjal

Sprchový olej fenjal rozmazluje mou pokožku svými vzácnými, hydratačními oleji a vyživujícím olejem ze semínek hroznového vína, a zanechává ji hedvábně jemnou - to jsou mé kouzelné chvíle požitků!

Balení: 200ml

K dostání v síti parfumerií FAnn a v nezávislých drogeriích a parfumeriích.

Tělový olej fenjal

Tělový olej fenjal rozmazluje mou pokožku svými jedinečnými zkrášlujícími oleji a vyživujícím olejem z mučenky, a zanechává ji hedvábně jemnou a poskytuje jí dlouhotrvající péči - to jsou mé kouzelné chvíle požitků!

Balení: 150ml

K dostání v síti parfumerií FAnn a v nezávislých drogeriích a parfumeriích.

Více informací naleznete na  www.fenjal.cz.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace