Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o 5 balíčků doplňků stravy značky TEREZIA

Již známe výherce soutěže o  5 balíčků doplňků stravy značky TEREZIA

Zdraví a krása jdou ruku v ruce. Podporujte je se 3 oblíbenými doplňky stravy Bella Linia, Žíly & cévy a Vlasy & nehty, které jsou součástí každého výherního balíčku.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Janca
  • karliki
  • deede
  • aninax
  • ko21

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky

  1. b) Jak se jmenuje esenciální aminokyselina, která je obsažena v doplňku stravy Vlasy & nehty? L-methionin
  2. c) Kolik bylin se nachází v doplňku stravy Žíly & cévy? 8
  3. a) Guarana a cesmína paraguayská přispívají k... odbourávání lipidů (tuků)

Nápovědu najdete na: https://www.terezia.eu/

Jaké výhry na vás čekají?

5 výherců získá balíček doplňků stravy značky TEREZIA - Bella Linia, Žíly & cévy a Vlasy & nehty!
 

Bella Linia

Doplněk stravy Bella Linia kombinuje 5 bylin, které vám pomohou udržet optimální hmotnost. Guarana a cesmína paraguayská jsou významné rostliny, které napomáhají při kontrole hmotnosti. Nesmí chybět ani ostropestřec, který má pozitivní vliv na játra a jejich očistu, a psyllium jako zdroj rozpustné vlákniny. Bez konzervantů.

Žíly & cévy

Doplněk stravy ze 100% přírodních zdrojů v sobě ukrývá 8 pečlivě vybraných rostlin pro zdravé tepny a žíly. Jetel zvyšuje elasticitu a pevnost cév a kapilárních stěn. Pohanka pomáhá udržovat zdravé srdce a přispívá ke zdraví krevních cév. Pro co nejlepší výsledky doporučujeme užívat dlouhodobě.

Vlasy & nehty

Říká se, že vlasy jsou korunou naší krásy. Ale co když ta koruna není podle našich představ? Doplněk stravy s jedinečným složením vám pomůže podpořit zdraví vlasů a nehtů. Obsahuje selen a biotin, které přispívají k udržení normálního stavu vlasů a nehtů. Další významnou surovinou je rakytník, který podporuje dobrý stav pokožky, cenné houby a esenciální aminokyselina L-methionin.

Více informací zde: https://www.terezia.eu/

GRATULUJEME!

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace