Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o 5 omlazujících zázraků biokosmetiky Saloos pro Vaši pleť

Již známe výherce soutěže o 5 omlazujících zázraků biokosmetiky Saloos pro Vaši pleť 

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Marča13
    Prochynka13
    Andrrejjka
    Bachtan

    renda4141

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Jaké účinné látky najdete v tomto elixíru? Bio arganový, karotkový, extra bio šípkový olej, koenzymQ10,Lift Oleoactif®, extrakt z pamatky

Více informací se dozvíte na www.saloos.cz

Jaké výhry na vás čekají?

5x rostlinný elixír Squalane&Q10  

Jedinečná anti-aging péče

Novinka-bio rostlinný elixír Squalane&Q10 představuje jedinečnou anti-age péči s viditelným účinkem na redukci vrásek. Obsahuje nejkvalitnější rostlinné oleje, účinnou patentovanou látku s klinickou studií a 100 % přírodní esenciální oleje.

Patentovaná látka Lift Oleoactif® s obsahem koenzymu Q10 pomáhá napnout pleť, vyplnit vrásky, vyhladit pokožku a celkově omladit. Drahocenný extrakt z Pamatky -  Spilanthes Acmella extrakt je oblíbený pro své vlastnosti přirovnávané k injekci botuloxinu, vyhlazuje jemné vrásky a nesrovnalosti pleti. Kozinec blanitý - Astragalus Membranaceus extrakt pomáhá urychlovat regeneraci pleti. 

Koenzym Q10 podporuje tvorbu energie v buňkách. Chrání pokožku před oxidačním stresem, který urychluje stárnutí pleti a ztrátu pružnosti. Koenzym Q10 rychle proniká přes pokožku do buněk a zabraňuje tomuto poškození.

Extra bio šípkový olej je známým bojovníkem proti vráskám. Má příjemné šípkové aroma a sytou barvu, která zvýrazňuje a sjednocuje barevný tón pleti. Vynikající je nejen na vrásky, zhojené jizvy a popáleniny, ale také skvěle hydratuje a pomáhá vylepšit zdravý vzhled pokožky.

Základ elixíru tvoří squalane, tzv. "suchý olej". Díky své struktuře se snadno a rychle vstřebává. Pleť zjemňuje a rozjasňuje bez pocitu mastnoty. Účinně uzamyká v pleti vlhkost, dodává ji hydrataci, zvyšuje pružnost pokožky a pomáhá snižovat výskyt vrásek.

Arganový olej v kombinaci s karotkovým pleť intenzivně pečují zejména o pokožku se sklonem k vráskám, zarudnutí i jinak problematickou. Zklidňují ji, vyživují a přispívají k jejímu vitálnímu vzhledu. 

Elixír je doplněn o komplex vzácných 100 % přírodních esenciálních olejů, které mu dopřávají  jemnou, decentní a přitom hamornickou vůni. Je vhodný pro všechny typy pleti, zejména pro zralou. Používá se 1 max. až 2 kapky elixíru na vyčistěnou, mírně vlhkou pleť, jako samostatná péče, nebo jej doporučujeme kombinovat s vhodným pleťovým sérem. Díky úspornému kapátku vydrží na hodně dlouho.

Další informace o přírodní biokosmetice Saloos najdete na www.saloos.cz

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace