Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o 5 voucherů do Bageterie Boulevard

Již známe výherce soutěže o 5 voucherů do Bageterie Boulevard

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • BlanysekS
  • xira
  • Ludy
  • zdenina
  • Dejdy

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. d) V kolika českých městech a obcí najdeme pobočky Bageterie Boulevard? 12 (vč. obce Vestec u Prahy)

Více informací na www.bb.cz

Jaké výhry na vás čekají?

5x výherců získá voucher v hodnotě 200 kč na nákup v BB

Máte rádi kvalitní jídlo a považujete se za náročné strávníky?

Pak si s námi zasoutěžte o vouchery do Bageterie Boulevard, kde si můžete vybrat ze specialit exkluzivně sestavených podle receptů šéfkuchařů. 

Je libo snídani, oběd, svačinu či večeři? Všechny tyto možnosti jsou vám v restauracích Bageterie Boulavard k dispozici. K přípravě jídel jsou využívány čerstvé regionální suroviny, které jsou zabalené v křupavých bagetách či jiném druhu pečiva. Pravidelně je obměňována nabídka Chef Menu, na které se vždy podílejí přední šéfkuchaři působící v Česku, současně však v nabídce nechybí ani dlouhodobě oblíbené stálice. Bageterie také myslí na ty, kteří se snaží stravovat vyváženě a zdravě – pro ně je připraveno menu Fit Calories, u něhož je přesně rozepsán podíl obsažené soli, sacharidů a tuků.  

Kromě baget a pečiva je možné využít i nabídku polévek, salátů, freshů a snídaňového menu, případně můžete zaskočit i na dezert a kávu.  

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace