Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o 5x doplněk stravy DonnaNAILS pro zdravé nehty

Již známe výherce doplňku stravy DonnaNAILS a DonnaHAIR® FORTE 

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • masenka
  • heluska
  • lipusa
  • beruska2
  • Bachtan

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Kolik aminokyselin obsahují doplňky stravy DonnaHAIR a DonnaNAILS? Tři

Více informací o přípravku DonnaHAIR a DonnaNAILS se dozvíte na www.donnahair.cz a www.donnanails.cz

Jaké výhry na vás čekají?

5x doplněk stravy DonnaNAILS

Roztřepené vlasy a lámavé nehty? Známe definitivní řešení!

Problémy s vypadáváním vlasů, roztřepenými konečky či nehty má v dnešní době téměř každá žena. Pokud se i vy nacházíte v podobné situaci, měli byste zpozornět, protože vám vaše tělo chce nejspíše naznačit, že je něco špatně, a že strádá. 

Pokud máte zájem o koncentrovanou bombu obsahující všechny potřebné látky, které vám pomohou k získání krásně lesklých a plně vyživených vlasů a nehtů, sáhněte po doplňcích stravy DonnaHAIR a DonnaNAILS, jež v sobě skrývají komplexní péči o vlasy a nehty. 

Přípravek DonnaHAIR® FORTE je určen pro ženy, které se dlouhodobě potýkají se špatnou kvalitou svých vlasů. Obsahuje zvýšenou dávku aminokyselin, pivovarských kvasnic a biotinu, který podporuje normální růst vlasů, pomáhá při lámání a třepení a udržuje sytost přirozené barvy vlasů a jejich lesk. Složení přípravku je speciálně přizpůsobeno také pro potřeby těhotných a kojících žen.

Pokud máte slabé a jemné nehty, dodejte jim sílu i zevnitř pomocí unikátního doplňku stravy DonnaNAILS, který obsahuje komplex NailsRepair&ProtectTM s extra vysokým množstvím biotinu, histidinu a dvěma odlišnými formami selenu pro přirozený růst, pevnost, pružnost, odolnost a ochranu nehtů náchylných k nehtovým mykózám.

Účinky obou přípravků se při současném užívání zesilují a představují vysoce účinné výživové opatření ke zlepšení kvality nehtů a vlasů.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace