Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o 5x sadů vzorků komplexní fotoprotekce Heliocare

Již známe výherce sady vzorků komplexní fotoprotekce Heliocare

Správně odpověděli a výhru získavají:

  • monijka
  • Mary11
  • parabolka
  • deren
  • Inka

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Co je to technologie Fernblock? vnitřní a vnější komplexní fotoprotekce z přírodního extraktu Polypodium leucotomos
  2. c) Kdo vyvinul unikátní technologii v opalovacích krémech Heliocare? odborníci v dermatologii a fotobiologii na Harvard Medical School
  3. c) Jaký je nejvyšší SPF faktor? 90
  4. a) Proč po opalování s Heliocare kůže nestárne? obsahuje silnou kombinaci přírodních antioxidantů

Jaké výhry na vás čekají?

 

5 výherců získá sadu vzorků opalovací fotoprotekce Heliocare

Heliocare

OPALOVACÍ FAKTOR 90 UŽ I NA ČESKÉM TRHU

 

Technologie Fernlock byla vyvinuta skupinou předních odborníků v dermatologii a fotobiologii na Harvard Medical School, a to vč. Dr. Fitzpartricka. Vychází z přírodního extraktu Polypodium leucotomos, tropické kapradiny z oblasti Střední Ameriky. Bylo vědecky prokázáno, že Fernblock poskytuje ochranu pleti před škodlivými účinky UV záření - a to jak při kožním, tak i perorálním podání. Obsahuje silnou kombinaci přírodních antioxidantů, včetně kyseliny ferulové, kofeinové a chlorogenové, které pomáhají eliminovat volné radikály zodpovědné za stárnutí, hyperpigmentaci a poškození DNA. Byla prokázána jeho účinnost při snížení příznaků u osob s alergiemi na sluneční záření. Jako jediná komplexní fotoprotekce je podpořena více něž 40 laboratorními testy, publikace či klinickými studiemi, které byly otištěny v předních mezinárodních věděckých a lékařských časopisech.

 

Gel SPF 90, 50 ml

Denní snadno roztíratelný gel s velmi vysokým ochranným faktorem. Proti stárnutí pleti způsobené slunečním zářením. Vhodné při extrémním slunění či jako silná fotoprotekce po kosmetických zákrocích.

Heliocare gel SPF 50, 50 ml

Denní ochrana před UVB/UVA zářením lehké gelové konzistence. Pro stárnutí pleti způsobené slunečním zářením, pro intenzivní slunění fototypu II - IV.

Heliocare krém SPF 50, 50 ml

Denní ochrana jemné krémové konzistence. Proti stárnutí pleti způsobené slunečním zářením, pro intenzivní slunění fototypu II - IV.

Heliocare sprej SPF 50, 200 ml 

Denní ochrana ve fomě lehkého spreje. Proti stárnutí pleti způsobené slunečním zářením, pro intenzivní slunění fototypu II - IV.

Kolorovaný gel v barvě light/brown

Snadno roztíratelný gelkrém s vysokým ochranným faktorem SPF 50. Proti stárnutí pleti způsobené slunečním zářením. 3 v 1: ochrana, zvláčnění a barevné sjednocení pleti.

Kompaktní make-up v barvě fair/light/brown 

Velmi krycí, avšak konzistenčně lehký kompaktní make-up s pudrovou složkou a vysokým ochranným faktorem SPF 50, působí proti stárnutí pleti způsobené slunečním zářením (photoaging), redukuje volné radikály.

Heliocare ULTRA-D, 30 kapslí

Kapsle pro perorální podání pro maximální podporu výživy bohaté na antioxidanty, zejména při pobytu na slunci. Obsahuje Fernblock, vitamin C, E a vitamin D ve formě vitaminu D3 - stejném, který vzniká přirozenou syntézou v těle v důsledku ozáření UV.

Heliocare ORAL, 60 kapslí

Kapsle pro perorální podání pro maximální podporu výživy bohaté na antioxidanty, zejména při pobytu na slunci. Obsahuje Fernblock, beta karoten a extrakt ze zeleného čaje.

Využijte našich akčních balíčků 1+1 a získejte druhý produkt zdarma dle vlastního výběru. Tato nabídka platí do 28. 4. 2016! 

 

Heliocare akční balíčky

 

 

Kde můžete přípravky objednat? Na: www.zdraveomlazeni.cz/eshop/dle-znacky/t136/heliocare

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace