Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o aktivní rostlinné uhlí Carbofit

Již známe výherce soutěže o aktivní rostlinné uhlí Carbofit

Aktivní uhlí má v lékárničce pro případ střevních potíží většina z nás. Z čeho ale je, jak vlastně funguje a proč je vhodné tablety rozkousat nebo rozdrtit mnoho lidí neví.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Bachtan
  • Mr.Awenec
  • nancy

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Kolik mg aktivního rostlinného uhlí obsahuje jedna tobolka CARBOFIT? 200 mg
  2. b) V jakých baleních je CARBOFIT dostupný? po 20 a 60 tobolkách
  3. a) Z jakých skořápek je aktivní rostlinné uhlí CARBOFIT vyrobeno? kokosových

Nápovědu naleznete na: www.pripravky-aurovitas.cz

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají aktivní rostlinné uhlí Carbofit (60 tbl).

Co je aktivní uhlí?

Aktivní uhlí je pórovitá uhlíková látka, vyznačující se velkou adsorbční schopností, což znamená, že dokáže navázat látky, které mají být odstraněny (např. střevní plyny, hnilobné produkty, bakterie, toxiny, různé toxické produkty metabolismu, léčiva a jiné chemické sloučeniny).

Vlastnosti aktivního uhlí určuje četnost mikropórů a transportních pórů. Ve struktuře aktivního uhlí z kokosových skořápek převažují mikropóry, což znamená maximální adsorpci. Kávová lžička aktivního uhlí tak představuje svým povrchem plochu rovnající se fotbalovému hřišti. Jedná se tedy o enormní vnitřní povrch, který dává aktivnímu uhlí jeho jedinečnou schopnost adsorbovat široký rozsah složek z kapalné a plynné fáze.

Není uhlí jako uhlí

Pro účinnost je pórovitost aktivního uhlí rozhodující. Proto je například pro rychlou detoxikaci u otrav nejvhodnější užívat aktivní uhlí formou prášku, neboť není třeba čekat na rozpad tablety, jehož délka závisí na technologii její výroby. Jeho nevýhodou je však nekomfortní užívání, potíže s dávkováním nebo možné znečištění okolí. U tablet zase riskujeme snížení účinnosti způsobené již zmiňovanou výrobou, zejména přílišným vysokým lisovacím tlakem. Ideálním řešením je tedy užití kapslí obsahujících prášek, který není nijak lisován ani jinak upravován. Kapsle se zároveň dobře polykají a dávkují. V případě potřeby je také možné prášek pohodlně vysypat.

Doplněk stravy Carbofit obsahuje čisté aktivní rostlinné uhlí z kokosových skořápek. Díky hypromelosovým kapslím je vhodný i pro vegany.

Společnost Aurovitas nabízí Carbofit v několika dalších produktových variantách a formách, které jsou k dostání v široké síti lékáren i v internetových obchodech.

Více informací naleznete na: www.pripravky-aurovitas.cz

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace