Inzerce

Soutěž o aromaterapeutickou biokosmetiku Saloos

Již známe výherce Hyaluronového séra Saloos!

Správně odpověděli a výhru získavají:

  • Marci55
  • parabolka
  • magiee
  • anada
  • techule

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Co obsahuje Hyaluronové sérum Saloos? kyselinu hyaluronovou a Fucocert

Více informací na www.saloos.cz.

Jaké výhry na vás čekají?

5x Hyaluronové sérum Saloos 

Hyaluronové sérum pro omlazení pleti

S věkem ztrácí pokožka aktivní schopnost hydratace a obsah kyseliny hyaluronové v ní postupně klesá. Výsledkem je ztráta elasticity – pleť přestává být vypnutá a objevují se drobné i hlubší vrásky. Kyselina hyaluronová dokáže tyto projevy mírnit a pokožku viditelně omladit.

Hyaluronové sérum Saloos obsahuje dva druhy 100% kyseliny hyaluronové. Zatímco nízkomolekulární  působí na pokožku dlouhodobě, vysokomolekulární se stará o okamžitý účinek. Sérum hydratuje, vyhlazuje povrch pleti, aktivně působí proti vráskám a dokáže minimalizovat drobné jizvy. Obsažený patentovaný anti-age komplex Fucocert podporuje regeneraci pokožky a vrací jí svěžest i zářivý vzhled. Současně chrání buňky před oxidativním stresem a působí proti podráždění pleti.

Nanáší se ráno a večer na vyčištěnou pleť jako podklad pro další péči. Vzhledem k výhradně přírodnímu složení ho výborně snáší všechny typy pleti včetně citlivé.

Sérum Saloos získalo ocenění „ Výrobek mimořádné kvality“  na kosmetickém veletrhu BEAUTY EXPO v Praze  2016.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace