Inzerce

Soutěž o balíček balzámů Blistex

Již známe výherce soutěže o balíček balzámů Blistex

Správně odpověděl a výhru získavá:

  • václav

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Kdo je Kateřina Emmons? bývalá česká sportovní střelkyně ze vzduchovky a malorážky

  2. c) Kolik olympijských medailí získala Kateřina Emmons? 3

Jaké výhry na vás čekají?

.1x balíček balzámů Blistex, který obsahuje:

Blistex Lip Balzám

Blistex Lip Balzám

Blistex Lip Balzám obsahuje unikátní formuli, která přináší dlouhodobou hydrataci a okamžitou úlevu pro rozpraskané nebo od slunce spálené rty. Navíc se dobře vstřebává a vyhlazuje povrch kůže. Obsahuje ochranný faktor SPF 10. 

Blistex Lip Brilliance

Blistex Lip Brilliance

Blistex Lip Brilliance dodává pocit krásných a zvýrazněných rtů. Součástí složení je extrakt z pravého hedvábí a z bambuckého másla pro sametově jemné a hydratované rty. Obsahuje ochranný faktor SPF 15.

Blistex Triple Butters

Blistex Triple Butters

Blistex Triple Butters je první máslový balzám na rty ve formě tyčinky. Je obohacen mixem bambuckého, mangového másla a másla tucuma pro sametově jemné rty. Obsahuje ochranný faktor SPF 15.

Blistex MedPlus

Blistex MedPlus

Blistex MedPlus obsahuje speciální hojivé látky, které přináší okamžitou chladivou úlevu a ochranu pro bolavé, vysušené a popraskané rty a navrací jim potřebnou hydrataci. Navíc obsahuje ochranný faktor SPF 15.

Blistex Lip Classic

Blistex Lip ClassicBlistex Lip Classic chrání vaše rty proti vysychání za každého počasí. Balzám na rty obsahuje zvláčňující aloe vera, ochranný vitamín E, heřmánek, hodnotný jojobový olej a přírodní včelí vosk. Obsahuje ochranný faktor SPF 10.

Více informací na www.blistex.cz.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace