Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o balíček doplňků stravy NaturaMed

Již známe výherce soutěže o balíček doplňků stravy NaturaMed

Léto plné energie

Známe to snad všichni. Neustálá únava, málo energie, zhoršená pleť. Kdo získal balíček doplňků stravy pro ni i pro něj od norské společnosti NaturaMed a užijte si toto léto naplno? Přísun energie pocítíte nejen vy, ale rozdíl pozná i vaše okolí. 

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Gerd Muller
    Barcia
    atík

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. b) Které z těchto látek obsahuje ActiveFem? Chmel, vitamín B2, Klanopraška 

  2. a) V kolika letech začíná u mužů pokles testosteronu? Po 30. roce

Více informací na www.naturamed.cz

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají dvouměsíční kúru ActiveFem pro ni a ProMan Plus pro něj.

ActiveFem účinně bojuje nejen s nedostatkem energie, ale působí i proti známkám stárnutí

Přímo pro ženský organismus je určen ActiveFem. Jeho unikátní složení 13 pečlivě vybraných přírodních látek účinně bojuje nejen s nedostatkem energie, ale působí i proti známkám stárnutí. Únavě zabrání kombinace Klanoprašky, vitamínu B a chmele. Ten se navíc postará o klidný spánek a dokáže utlumit nepříjemné pocity při menopauze. Naopak biotin, zinek a měď se postarají o vaši krásu - posílí nehty a dodají vlasům lesk. Jednou z hlavních předností tohoto doplňku stravy je také jeho schopnost vyhlazovat pokožku a udržovat v ní vlhkost, aby byla opět elastická a hydratovaná.

ActiveFem 60 tablet, 599 Kč

ProMan Plus si dokáže poradit se ztrátou vitality, sníženou výkonností, nedostatkem energie i s celkovou únavou

Pro muže, kteří bojují poklesem testosteronu a jeho projevy, je tady ProMan Plus. Tento doplněk stravy si dokáže poradit se ztrátou vitality, sníženou výkonností, nedostatkem energie i s celkovou únavou. Za snižováním mužského hormonu v těle stojí nejen stárnutí, ale i vnější vlivy, jako je stres, rychlý životní styl nebo znečištěné životní prostředí. Všechny tyto faktory mají pak vliv i na psychickou a fyzickou pohodu. Právě kombinace dvanácti pečlivě vybraných ingrediencí přírodních bylin, vitamínů a minerálů v jedné kapsli ProMan Plus stačí, aby se váš partner cítil opět plný síly.

ProMan Plus 60 kapslí, 399 Kč

 

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace