Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o balíček IMUNITA od JezKonopí.cz

Již známe výherce soutěže o balíček IMUNITA od JezKonopí.cz

Konopné semínko je právem považováno za jednu z nejvýživnějších potravin planety. Obsahuje významné množství esenciálních látek, které si naše tělo neumí samo vyrobit. Konopný protein obsahuje všech 20 aminokyselin včetně 9 esenciálních, dále Omega 6 a Omega 3 mastné kyseliny v ideálním poměru 3:1.  Konopí má vysoký obsah minerálů a vitaminů E, B1 a B2, navíc je přirozeně bezlepkové.

 

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Mareva
    pramati

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Kolik příchutí energetických proteinových tyčinek HEMP UP! Máme v nabídce na webu www.jezkonopi.cz?  8

  2. a) Pro jaký typ pleti je vhodná kosmetika značky BioAke? Pro mastnou a smíšenou pleť.

  3. c) Čemu prospívá vysoký obsah Omega 3 a 6 v BIO Konopném oleji od Jez konopí? Všechny výše uvedené možnosti jsou správně.

Více informací se dozvíte na www.jezkonopi.cz

Jaké výhry na vás čekají?

2 výherci získají balíček IMUNITA, který obsahuje: Omega D3 (konopný olej s vit D) + HEMP UP! Power shake + Shaker Jez konopí.

ENDOVERSE OMEGA D3

Čerstvě, za studena lisovaný konopný olej prémiové odrůdy FINOLA® pěstované na Vysočině a jižní Moravě. Obohacený o vitamin D3 z boreálního lišejníku – který je veganský a je velmi dobře snášen, na rozdíl od běžných D3 z lanolinu.

Zajišťuje vyrovnaný příjem OMEGA-3 a OMEGA-6 mastných kyselin – klíčových látek pro imunitní systém. Vitamín D3 přispívá k normální funkci imunitního systému a hraje roli v procesu buněčného dělení a české děti i dospělí ho mají nedostatek zejména v období respiračních chorob.

HEMP UP! Power shake

Večer, ráno, v práci nebo po tréninku – vždycky vaši dušinku zahřeje nebo osvěží konopné kakavíčko jako od babičky. Ideální přísun proteinů a esenciálních látek (vitaminů, aminokyselin, minerálů). Vše 100% BIO.

Konopný proteinový shake pochází ze semínek jedné z nejvšestrannějších a nejužitečnějších rostlin na světě. Je přirozeně bohatý na kompletní obsah proteinů (včetně všech 9 důležitých esenciálních aminokyselin), omega-3, vitamíny a minerály. Neobsahuje alergeny a fytoestrogeny. Surový kakaový prášek, bohatý na antioxidanty, obsahuje také Fe, Mg a Ca, s příchutí hořké čokolády. Prášek Lucuma, také nazývaný Zlato Inků, obsahuje beta-karoteny, vitamíny komplexu B, minerály (Fe, P, Ca) a vlákninu. Mesquit je aromatický prášek z Peru, bohatý na Ca, Mg, K, Zn, vlákninu a bílkovinu. Vanilla de Bourbon nejenže dodává příjemnou chuť, ale také vitaminy B (1,3) a minerály (Mg, Fe, Zn). Kokosový cukr je výživný, bohatý na vitamíny komplexu B (1,2,9) a minerály (P, K, Mg) a má nízký glykemický index.

Shaker Jez konopí

Shaker WAVE+ je praktický dvojdílný šejkr pro přípravu koktejlů se šroubovacím uzávěrem. Objem shakeru je 600 ml s patrem na tablety, kapsle nebo prášek (150 ml) a dalším zásobníkem na sypké doplňky. Mřížka zajistí kvalitní promíchání koktejlu. Při výrobě uzávěru a víčka byl použit měkčí typ plastu. Výsledkem je 100 % těsnost, tato jedinečná inovace zcela zabraňuje pronikání vody. Sítko je kuželovitého tvaru, které vícenásobně zvyšuje účinnost míchání. Vyšší účinnost je dosáhnutá díky většímu povrchu sítka a tedy i většímu přítoku tekutiny skrz sítko.

Více na www.jezkonopi.cz

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace