Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o balíček pečujících produktů Seni a hygienických potřeb Bella

Již známe výherce soutěže o balíček pečujících produktů Seni a hygienických potřeb Bella

S léty je pokožka stále tenčí, sušší a náchylnější vůči dráždivým vlivům. Správná péče může omezit nepříjemné potíže spojené se suchou pokožkou náchylnou k podráždění, a také ji účinně chránit před vznikem dalších změn.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • jar1
  • magic11
  • milisek81

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Látka, obsažená ve Vyživujícím krému na nohy a neutralizující zápach nohou se jmenuje: sinodor

  2. a) Hydratační tělová emulze pro suchou pokožku obsahuje: 4% ureu

  3. a) Jakou funkci plní betain, prebiotika a glycerin obsažené v Bella Intimním gelu HydroNatural? hydratují a chrání přirozenou bakteriální flóru

  4. c) Výtažek z jitrocele kopinatého obsažený v hygienických vložkách Bella Herbs Plantago má: protizánětlivý a hojivý účinek

Správné odpovědi na soutěžní otázky a více informací naleznete na: www.seni.czwww.bella-cz.cz

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají set produktů Seni a Bella pro péči o suchou a citlivou pokožku:

Seni Vyživující krém na nohy

Vhodný pro každodenní péči o chodidla. Díky kompozici výživných a regeneračních složek zvyšuje pružnost pokožky celých chodidel a zamezuje vzniku prasklin na patách. Obohacený o ureu, která účinně změkčuje, vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Obsahuje SINODOR®, složku neutralizující pachy.

 

Seni Hydratační tělová emulze pro suchou pokožku

Pro každodenní péči o dehydratovanou a citlivou pokožku náchylnou vůči podráždění, také u osob s rizikem nadměrného vysušení v důsledku dlouhodobého znehybnění. Emulze má lehkou konzistenci, snadno se roztírá a vstřebává. Skvěle hydratuje, zmírňuje podráždění, zlepšuje stav pokožky. Chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy. Receptura je obohacena o 4% ureu, která účinně změkčuje vysušenou pokožku, vyhlazuje a zpevňuje ji.

 

Intimní hydratační gel Bella HydroNatural je vhodný pro každodenní péči o intimní partie. Hydratuje pokožku a chrání přirozenou bakteriální flóru díky obsahu betainu, glycerinu a prebiotik. Kyselina mléčná udržuje vyvážené pH. Intimní gely Bella jsou testovány v nemocnicích na odděleních gynekologie a v porodnicích.

 

Prodyšné dámské hygienické vložky s křidélky Bella Herbs Plantago jsou obohacené o výtažek z jitrocele kopinatého. Povrch vložky je netkaný, velmi jemný a měkký. Jsou bez parfemace, tudíž jsou vhodné pro citlivou pokožku. Jitrocel má protizánětlivý a hojivý účinek, tudíž napomáhá hojení ran, zmírňuje příznaky kožních onemocnění a chrání před vyrážkou. V tradiční medicíně je považován za protilátku jedů. Bella Herbs jsou vložky se zvýšenou absorpční kapacitou, s povrchem z jemné textilie Extra Soft.

 

Součástí výhry jsou také slipové vložky Bella Ideale Panty Large.

 

Více na www.care4you.cz

GRATULUJEME!

 
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace