Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o balíček produktů Seni k péči o suchou pokožku

Již známe výherce soutěže o balíček produktů Seni k péči o suchou pokožku

 

S léty je pokožka stále tenčí, sušší a náchylnější vůči dráždivým vlivům. Správná péče může omezit nepříjemné potíže spojené se suchou pokožkou náchylnou k podráždění, a také ji účinně chránit před vznikem dalších změn.

Kdo získává výhru v podobě balíčku produktů značky Seni a jakou?

 

15 výherců získá balíček produktů značky Seni:

1. - 5. cena: Seni Care krém na ruce, Seni Care krém na nohy, Seni Care krémový mycí gel, Seni Care krém pro suchou a zrohovatělou pokožku, Seni Care hydratační tělová emulze

6. - 10. cena: Seni Care krém na ruce, Seni Care krém na nohy, Seni Care krémový mycí gel

11. - 15. cena: Seni Care krém na ruce, Seni Care krém na nohy

 1. MissM
 2. dubjanka
 3. Zuzana
 4. parabolka
 5. Andrrejjka
 6. petrakomaros
 7. klosjanak
 8. dagos
 9. ladouch
 10. miroslavborovskyy
 11. slukojanka
 12. honzik
 13. amilo
 14. petisiv
 15. zarli

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

 1. c) Součástí některých výrobků kosmetické řady Seni Care je látka Urea (močovina). Jaký je její význam v kosmetice? hydratuje pokožku
 2. d) Která informace týkající se Seni Care Hydratační tělové emulze není pravdivá? Obtížně se roztírá
 3. a) Který krém z řady kosmetiky Seni Care má nejvyšší procento Urea? Krém na suchou a zrohovatělou pokožku
 4. d) Který výrobek z kosmetické řady Seni Care snižuje množství lupů ve vlasech? Hydratační šampón

SENI CARE VYŽIVUJÍCÍ KRÉM NA RUCE (3% UREA)

Pro každodenní péči o suchou a jemnou pokožku dlaní – vhodný obzvláště pro osoby, které si často myjí ruce nebo přicházejí pravidelně do styku s detergenty. Díky složení hydratačních a promašťujících složek obnovuje přirozenou rovnováhu pokožky. Obohacený o ureu, která účinně změkčuje, vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Vytváří na pokožce hedvábnou ochrannou vrstvu. Výsledkem je regenerovaná a pružnější pokožka.

 

SENI CARE VYŽIVUJÍCÍ KRÉM NA NOHY (7% UREA)

Vhodný pro každodenní péči o chodidla. Díky složení výživných a regeneračních složek zvyšuje pružnost pokožky celých chodidel a zamezuje vzniku prasklin na patách. Obohacený o ureu, která účinně změkčuje, vyhlazuje a zpevňuje pokožku. Obsahuje složku neutralizující pachy.

 

 

SENI CARE KRÉMOVÝ MYCÍ GEL (3% UREA)

Je určen pro velmi suchou, dehydratovanou pokožku, která ztratila přirozenou lipidovou vrstvu. Intenzivně hydratuje pokožku a zásobuje ji lipidy díky výjimečné receptuře s přídavkem přírodních rostlinných olejů a triglyceridů. Obsahuje změkčující a hydratační ureu, která působí také proti svědění. Díky speciálním aktivním složkám působí krémový gel proti podráždění a propůjčuje pokožce zdravý vzhled.

 

SENI CARE KRÉM PRO SUCHOU A ZROHOVATĚLOU POKOŽKU (10% UREA)

Pro každodenní péči o suchou, olupující se pokožku, obzvláště v oblasti kolen, chodidel, loktů a rukou. Reguluje proces olupování a rohovatění pokožky. Díky obsahu glycerínu a 10% urey účinně změkčuje a vyhlazuje pleť. Skvěle vyživuje, promašťuje a hydratuje. Neobsahuje barviva.

 

 

SENI CARE HYDRATAČNÍ TĚLOVÁ EMULZE PRO SUCHOU POKOŽKU (4% UREA)

Pro každodenní péči o dehydratovanou a citlivou pokožku náchylnou vůči podráždění, také u osob s rizikem nadměrného vysušení v důsledku dlouhodobého znehybnění. Emulze má lehkou konzistenci, snadno se roztírá a vstřebává. Skvěle hydratuje, zmírňuje podráždění, zlepšuje stav pokožky. Chrání pokožku před škodlivými vnějšími vlivy. Receptura je obohacena o 4% ureu, která účinně změkčuje vysušenou pokožku, vyhlazuje a zpevňuje ji.

Více informací naleznete na www.seni.cz

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace