Inzerce

Soutěž o balíček produktů ze Srí Lanky

Již známe výherce soutěže o balíček produktů ze Srí Lanky

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Marse1404
  • aduja
  • ZUTOJAMA

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. b) Ájurvédské kapsle Welpenela jsou určeny na? zlepšení sexuální aktivity

  2. c) Bylinný nápoj Samahan se skládá z kolika ájurvédských složek? 14 ingrediencí

  3. b) Ájurvédská zubní pasta Sudantha je dodávána v jakých baleních? 80 g a 120 g

  4. a) Ájurvédské čaje a kapsle z byliny Karawila pomáhají? udržovat optimální hladinu glukózy v krvi

Jaké výhry na vás čekají?

  • 1 x balíček produktů, který obsahuje Gotukola kapsle 60 ks, Karawila kapsle 60 ks, Zubní pasta Sudantha, Samahan nápoj, Samahan SP balzám
  • 1 x sada ájurvédských olejů 
  • 1 x Swastha Thriphala - balení 60 detoxikačních tabletek 

Ájurvéda

Ájurvéda je stará věda, která učí cestu k velkému zdraví a dlouhému  plnohodnotnému životu. Není to pouze léčebný systém, ale systém trvalého harmonického stavu těla a duše, který zajišťuje osobní pohodu. Jednoduše řečeno ájurvéda je věda, která je krokem dopředu "Prevence je lepší než léčba" a to je princip ájurvédy. Je to jedinečný krok, protože nás učí, jak žít dobře, předejít nemocem a předcházet problémům, které se mohou vyskytnout.

Firma Pafaas www.zdravizesrilanky.cz přináší na náš trh ájurvédské produkty přímo ze Srí Lanky.

Sada ajurvédských olejů

Sada šesti vysoce účinných, časem testovaných ájurvédských olejů, které jsou používány již po několik století v každé srílanské domácnosti. Tyto oleje mohou používat dospělé osoby, ale i děti pro utišení a zmírnění několika běžných nemocí a drobných poranění, které mohou nastat v každodenním životě. Tyto oleje mohou být také účinně použity pro první pomoc.     

Swastha Thriphala

V rámci systému Srí Lanky je jedním z nejčastěji využívaných přípravků Thriphala. Tato formulace obsahuje sušené ovoce Aralu (Terminalia chebula Retz.), Bulu (Terminalia bellirica (Gaertn) Roxb.) a Nelli (Phyllanthus emblica Linn.) Thriphala ajurvédské přípravky byly používány po tisíce let na podporu zdraví, odolnosti a dlouhý život, také pro údržbu v lidském systému posloupnost správného trávení, vstřebávání a vylučování. Thriphala tedy potěší všechny věkové kategorie, jako prostředek k udržení dobrého zdraví. Působí také jako regenerator, který zpomaluje proces stárnutí a posiluje imunitu organizmu k nemocem.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace