Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o balíčky Medinatur

Již známe výherce soutěže o hodnotné balíčky Medinatur!

Správně odpověděli a výhru získavají:

  • vali
  • alka1975
  • Adiss7
  • Wewerka
  • Sabruš
  • lockupik

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. b) Z jaké země pochází MUDr. Papa Gaye: Senegal
  2.  b)  Xylopia aethiopica( hebešský pepř) plodí: jednou za rok
  3.  b) Která z těchto surovin nepatří do regeneračního masážního krému Karitol? Shea máslo
  4.  c) Jak se jmenuje pleťový krém od Dr. Gaye proti stárnutí pleti? Sheacream antiage

Jaké výhry na vás čekají?

6 výherních balíčků obsahuje Antiage cream, Sheaoil pleťovou kůru a vlasovou kůru.

Antiage cream, Sheaoil pleťová kůra a vlasová kůra.

Léčivé a kosmetické výrobky Dr. Gaye

 

Produkty Dr. Gaye jsou přírodní léčivé a kosmetické přípravky vyráběné převážně z afrických surovin jako je semeno shea za stromu karité, habešský pepř, ibišek pravý a sůl z Růžového jezera, ale vyráběné jsou v ČR. Výrobky jsou zaměřeny především na regeneraci kůže, odstranění bolesti a ztuhlosti kloubů a svalů, detoxikaci organismu a různé kosmetické účely.

S nápadem na výrobu těchto produktů přišel MUDr. Papa Gaye pocházející původně ze Senegalu, nyní žijící již 30 let v České republice. Znalosti o účincích a zpracování afrických surovin, použitých v produktech Dr. Gaye, získal pan Gaye od své babičky. MUDr. Gaye osobně dohlíží na výběr, dovoz i konečné zpracování surovin.

Účinnost výrobků Dr.GAYE, mezi které patří nejrůznější krémy, oleje, emulze a soli, potvrzuje také trvalý zájem ze strany odborné veřejnosti. Již několik let s nimi pracují sanatoria pro ekzematiky a psoriaticky a mnohé lázně (mj. Lázně Bělohrad, Lázně Luhačovice, Bohemia lázně Karlovy Vary nebo Léčebné Lázně Třeboň). Přípravky s úspěchem používají také dětští lékaři, dermatologové a fyzioterapeuti.

Mezi nejvyhledávanější výrobky Dr. GAYE patří Karitol. Základem regeneračního masážního krému, který pomáhá při bolestech zad, kloubů, ztuhlosti svalů nebo při otocích, je xylopia, tedy habešský pepř. Je to vysoký a hubený strom, který hojně roste v lesnaté části subsaharské Afriky, převážně kolem řek. Plody, které vypadají jako fazolové lusky, dává jednou za rok. Karitol si také skvěle poradí se vstřebáváním otoků nebo modřin po chirurgických či kosmetických zákrocích.

Více informací naleznete na www.medinatur.cz

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace