Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o balíčky přírodní kosmetiky od Faith in Nature

Již známe výherce soutěže balíčky přírodní kosmetiky od Faith in Nature

Kdo získal tři sady přírodní kosmetiky Fait in Nature s avokádem? Všechny koupelové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Každý z šamponů a kondicionérů byl vyvinut tak, aby svému uživateli přinesl jedinečné benefity, nebo byl přímo vytvořen pro konkrétní typ vlasů. Všechny sprchové gely, šampony a kondicionéry jsou certifikovány Vegan a Cruelty Free.

Správně odpověděli a výhru získávají:

 • olinka75
 • ivets
 • jajda69

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

 1. c)  Jak dlouhá už je historie značky Faith in Nature?  45 let

Více informací na  http://www.faithinnature.cz

Jaké výhry na vás čekají?

Každý výherce získá sadu přírodní kosmetiky Fait in Nature s avokádem:

 • přírodní sprchový gel s avokádovým olejem
 • přírodní šampon s avokádovým olejem
 • přírodní kondicionér s avokádovým olejem

Tyto úžasně jednoduché produkty s antioxidačním vitamínem E a avokádovým olejem je tajemstvím přírody pro vyživování a revitalizaci pokožky. Skládají se ze 99 % složek přírodního původu s obsahem esenciálních olejů. Tyto výrobky jsou bez parabenů, SLS a jsou vhodné i pro vegany.

Úžasná novinka od Faith in Nature - řada šamponu, kondicionéru a sprchového gelu s avokádovým olejem

Tyto skvělé produkty s antioxidačním vitamínem E a avokádovým olejem jsou odhaleným tajemstvím přírody pro vyživování a revitalizaci vlasů. Všechno začalo, když zakladatelka Faith in Nature Rivka pěstovala avokáda na okenním parapetu. A pak následovala 45letá historie značky Faith in Nature.

Jako jeden z průkopníků v oblasti přírodních produktů vytváří Faith in Nature receptury z přírodních zdrojů již více jak čtyřicet pět let. Dnes je anglická Faith in Nature mnohokrát oceněnou společností, která nabízí více než 150 přípravků do koupele, pro péči o tělo a děti. Tyto kosmetické řady vznikají za použití těch nejlepších rostlinných ingrediencí tak, aby byly účinné a přitom jemné při péči o naše těla a planetu… 

ZÁKLADNÍ BENEFITY VÝROBKŮ Faith in Nature:

 • 99% použitých  látek je přírodního původu

 • 100% přírodní  vůně

 • Produkty  bez parabenů, methylisothiazolinu a SLES

 • Balení ze 100% recyklovaných materiálů

 • Produkty vhodné pro vegany - certifikováno Vegan

 • Produkty netestované na zvířatech - značka Faith in Nature je již desítky let držitelem certifikátu Leaping Bunny, neboli HCS/HHPS, který zaručuje netestování nejen výrobků,        ale ani surovin na zvířatech.

Řada přírodních šamponů a sprchových gelů, z nichž každý má své zvláštní vlastnosti a výhody obsahují vonné složky a oleje v bio kvalitě. Všechny koupelové produkty a sprchové gely Faith in Nature jemně čistí, aniž by pleť připravily o její přirozené oleje. Všechny čistící látky, vůně i pečující látky jsou derivovány z rostlin. Jedná se o opravdu přírodní kosmetiku.

www.faithinnature.cz nebo  BioDrogerie.cz

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace