Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o cestovní zvlhčovač vzduchu

Již známe výherce cestovního zvlhčovač vzduchu Stylies Atlas

Stylies

Správně odpověděla a výhru získavá:

  • Adiss7

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. b) Jak se jmenuje designový aromadifuzér od firmy Stylies? Luna

Jaké výhry na vás čekají?

cestovní zvlhčovač vzduchu Stylies Atlas

Stylies Atlas

Netradiční pohled na stárnutí pokožky

Drahé dámy, napadlo vás někdy, že i přes veškerou pěstící péči trpí vaše pleť dehydratací především při dlouhodobých pobytech v místnostech s nízkou vlhkostí vzduchu? Ta zejména v topné sezoně ve většině domácností, ale také kanceláří nedosahuje lékaři doporučovaných 40 - 60 %. Důsledkem je předčasné stárnutí pokožky a ztráta její elasticity, což se projevuje nepříjemnými pocity napětí, svěděním, přecitlivělostí a popraskanými rty.

Díky zvlhčovačům vzduchu je však možné těmto nepříjemným aspektům předejít. Moderní a kvalitní zvlhčovače vzduchu jsou vybaveny vestavěným hygrostatem, který hlídá optimální vlhkost v místnosti za vás. Voda v nádržce by navíc měla vždy být bezpečně chráněná proti množení bakterií, například antibakteriální stříbrnou kostkou.

Pokud si nevíte s nákupem zvlhčovače rady, podívejte se na stránky www.stylies.cz, kde získáte veškeré potřebné informace a můžete si vybrat z řady designových výrobků se švýcarskou kvalitou.

Stylies

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace