Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o doplněk stravy pro ženy Feminus

Již známe výherce!

Kotvičník: přírodní viagra ze zahrádky

Jednou ze zázračných bylinek je i kotvičník zemní. Kotvičník zemní roste a pochází ze středomoří, ale využívá se pro své léčebné účinky po celém světě.

Léčivé účinky kotvičníku zemního potvrzují i lékaři

Nejčastěji se využívá nať, ale léčivá je celá. Využívají se rovněž kořeny a plody. Kotvičník se do našeho těla obvykle dodává v podobě tablet a prášků. Kotvičník naleznete  například v doplňku stravy značky PRIMULUS či FEMINUS, kde je obsažen vysoce kvalitní práškový extrakt z již zmiňované rostliny.

Léčivé účinky kotvičníku zemního potvrzují také lékaři, například na portálu ulekare.cz. „Kotvičník zemní pomáhá zlepšovat erekci, snížit bolest a záněty. Podobně působí i na ženy. Přispívá k posílení imunitního systému, reprodukčního systému a k hormonální rovnováze. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Vedle toho působí pozitivně při snížení krevního tlaku a zlepšení činnosti srdce,“ popisuje další blahodárné účinky David Buchta, propagátor zdravého životního stylu z PRIMULUS.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • lipr
  • step
  • kocik

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. B) Jaká část této bylinky se využívá pro léčebné účely nejčastěji: nať

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají po jednom balení produktu Feminus od společnosti Primulus Group!

TIP: Doplněk stravy FEMINUS

Doplněk stravy pro ženy. Díky přírodnímu složení se zaměřuje na posílení imunitního systému a udržení dobrého sexuálního zdraví. Přispívá také ke správnému posílení imunitního systému, močové soustavy, reprodukčního systému a k hormonální rovnováze. Snižuje míru únavy a vyčerpání. Jedná se o přírodní produkt obsahující ověřené látky pro optimalizaci ženského hormonu estrogen.

Zakoupit jej lze na e-shopu za cenu 569 Kč za balení na jeden měsíc.

Více informací na www.feminus.cz

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace