Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o doplňky stravy od NaturaMed

Již známe výherce soutěže o balíček doplňků stravy NaturaMed

Užijte si jaro plné energie s doplňky stravy pro ni i pro něj. Norská společnost NaturaMed Pharmaceuticals si pro vás připravila balíček dvou produktů - ActiveFem a ProstaXin.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Tamada
  • aduja
  • Barcia

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Ve které zemi vyrábí společnost NaturaMed své produkty? v Norsku

  2. b) Jak dlouho již působí NaturaMed v Česku? 13 let

  3. a) Kterou látku neobsahuje ActiveFem? vitamín C

Více informací na www.naturamed.cz

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají měsíční kúru ProstaXin a dvouměsíční kúru ActiveFem.  

ActiveFem je doplněk stravy určen výhradně ženám. Obsahuje třináct pečlivě vybraných přírodních látek, které dokážou účinně bojovat s nedostatkem energie a působí i proti známkám stárnutí. Nad únavou vyzraje kombinace chmele, klanoprašky čínské a vitamínu B. Chmel se navíc postará o klidný spánek a dokáže tlumit i nepříjemné pocity při menopauze. O vaši krásu pečují biotin, zinek a měď, jejichž kombinace posílí nehty a dodá vlasům lesk. Jednou z hlavních předností tohoto doplňku stravy je také jeho schopnost vyhlazovat pokožku a udržovat v ní vlhkost, aby byla opět elastická a hydratovaná. Navíc obsahuje i vitamín D, který přispívá k normální funkci imunitního systému.

A nyní něco pro pány. Mnoho z nich trápí potíže s prostatou, o kterých ale neradi mluví. Nepříjemné projevy jako je slabé močení či opakované návštěvy toalety by ale neměl nikdo podceňovat a brát na lehkou váhu. Pokud se poruchy prostaty neléčí, s věkem se mohou ještě více zhoršit. Jednoduché vyšetření může odhalit, zda nejsou obtíže vážnějšího charakteru. ProstaXin je přírodní doplněk, který udržuje zdravou prostatu. Obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních přírodních složek, jako je lykopen, zinek, selen a Saw Palmetto. Tento extrakt z bobulí rostliny serenoa plazivá (serenoa repens) se po dlouhou dobu používal v tradiční jihoamerické lidové medicíně a jeho účinky na prostatu jsou potvrzovány i současnými lékařskými studiemi. Saw Palmetto podporuje normální funkci močové soustavy a reprodukčního systému. Zinek a selen přispívají k normální hladině mužského pohlavního hormonu v krvi a mají tak blahodárný účinek na mužskou plodnost a imunitní systém.

GRATULUJEME!

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace