Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o Gel laky Amazing Line řady Party Animal

Rozbal to v létě na plné pecky s gel laky z řady Amazing Line - Party Animal!

Léto už klepe na dveře a s vysokými teplotami se konečně lidé trousí ven, aby si užili zábavu, která se nabízí pouze v tomto ročním období. Gel laky řady Party Animal z vás sice zvíře večírku jako zázrakem neudělají, vaše nehty budou ale vypadat fantasticky. Z široké palety barev si vybere každý, ať už večer tráví na rockovém koncertu nebo na grilovačce s přáteli.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • veam
  • silvace
  • step
     

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. d) V jakých městech můžete v České republice navštívit kamenné obchody NaniNails? Brno, Frýdek-Místek, Havířov, Olomouc, Ostrava

  2. d) Z kolika podkategorií barevných UV gelů si můžete vybírat

Více informací na www.naninails.cz

Jaké výhra na vás čeká?

3 balíčky 5 gel laků řady Party Animal  dle výběru 

Gel laky Amazing Line řady Party Animal

Zapomeňte na otravnou úpravu nehtů, která vám nevydrží ani tři dny a už vidíte, jak se lak odlupuje. Gel laky Amazing Line jsou ideální volbou pro všechny ženy, které nechtějí zbytečně ztrácet čas, ale zároveň chtějí mít dokonale upravené nehty. Vytvrdí je jak LED lampa, tak i UV lampa a z krásných nehtů se budete moci těšit až tři týdny. Skvěle kryjí a díky středně husté konzistenci se s nimi výborně pracuje.

Abyste ale dosáhly perfektních výsledků, budete kromě barevného gel laku potřebovat také gel lak podkladový a závěrečný (finish). Jelikož se gel laky velmi často aplikují na přírodní nehet, jsou navrženy tak, aby byly šetrné, a lze si vybrat dokonce podkladový gel lak vitamínový. Závěrečný lak zase dodá nehtům pevnost a pružnost, takže se nelámou. Nesmí se ani zapomenout na kvalitní UV lampu, bez které dokonalé nehty nezískáte.

Díky dlouhé trvanlivosti se gel laky velmi dobře hodí k nail artu. Díky speciálním barevným kombinacím, flitrům a dalším zdobicím pomůckám se dá z nehtů vytvořit umělecké dílo, díky kterému vás nikdo nepřehlédne!

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace