Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o mořský kolagen Inca Collagen s dárkem navíc

Již známe výherce soutěže o mořský kolagen Inca Collagen s dárkem navíc

V létě naše pokožka jednoduše vyžaduje dvojnásobnou péči. Nejen že je vystavovaná přímému slunci, ale i očím našeho okolí. Dostatek kolagenu v pokožce pomůže odolat podráždění, stárnutí, spálení nebo tolik nežádoucím pigmentovým skvrnám. Vyzkoušejte jaké má kolagen účinky. 

Inca Collagen

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • RadiAlaMart
  • macik
  • Debbie

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázku:

  1. c) Jaké množství obsahuje doporučená denní dávka Inca Collagenu? 3000 mg

Více informací se dozvíte na https://www.incacollagen.cz/o-inca-collagene/vlastnosti-inca-collagenu/  

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají balíček, který obsahuje 1 balení mořského kolagenu Inca Collagen, 1x vitamin C a 1x ručník

Inca Collagen

Inca Collagen je skvělým parťákem na letní dovolenou. Zabezpečí hydrataci, pomůže ke krásnému opálení, ochrání pokožku před pigmentovými skvrnami i vráskami. Inca Collagen je 100% mořský kolagen, který je velmi podobný tomu lidskému, a proto dodá kvalitní výživu nejen vaší pokožce, ale i vašim vlasům a nehtům.

Zajišťuje pružnost pokožky, minimalizuje vznik vrásek, nepřetržitě obnovuje kožní buňky a brání dehydrataci. A když přidáte ovoce bohaté na vitamin C, budete mít zajištěný i dostatek antioxidantů a vitamínů. Inca Collagen, tedy převezme část starostí za vás a vy si letní sluneční paprsky můžete užívat na plno.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace