Inzerce

Soutěž o mořský kolagen Inca Collagen

Chytejte bronz s Inca Collagenem bez pigmentových skvrn

Inca Collagen

Opálená bronzová pokožka sluší snad každé ženě… To ano. Ale jen do doby, než místo vytoužené snědé pokožky spatříme v zrcadle tmavé fleky – pigmentové skvrny. Ty vznikají nadměrnou produkcí kožního pigmentu (melaninu) a jsou postrachem žen všech věkových kategorií. Naštěstí existuje cesta, jak jim i ve slunných dnech předejít – tím kouzelným elixírem je bioaktivní mořský kolagen. Tato bílkovina mládí může s pigmentovými skvrnami výrazně pomoci, jak v prevenci, tak i při zesvětlování již existujících skvrn. Kromě nevzhledných skvrn umí pomoci také s vyhlazením pleti, odstraní drobné vrásky a celkově pleť rozjasní a vypne. Měsíční kúra Inca Collagenu obsahuje 30 sáčků s 3 gramy čisté bílkoviny, což je doporučená denní dávka. Více na www.incacollagen.cz..

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • Ilona
  • Jiřah
  • Tesa

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. b) V jaké formě doplníte kolagen s produktem Inca Collagen?  jedná se o prášek rozpustný ve vodě

Více informací na www.incacollagen.cz

Jaké výhra na vás čeká?

3x mořský kolagen Inca Collagen

Inca Collagen

Inca Collagen

Bioaktivní mořský kolagen – Inca Collagen ve formě prášku rozpustného ve vodě, je ideálním doplněním této stavební bílkoviny pro naše tělo. Právě kolagen totiž podporuje obnovu a regeneraci kolagenových vláken v našem těle, které výrazně pomáhají v boji s pigmentovými skvrnami. Tento typ kolagenu je navíc nejpodobnější tomu lidskému a proto s ním umí tělo výborně pracovat a využije ho přesně tam, kde je třeba. Kromě boje s pigmentovými skvrnami je kolagen znám také pro své omlazující účinky – vyhladí drobné vrásky, zvýší elasticitu pokožky a intenzivně hydratuje. Ostatně tvoří téměř 30 % bílkovin lidského organismu a více než 70 % bílkovin kůže!

Přípravek Inca Collagen je k dostání ve vybraných lékárnách a na webu www.incacollagen.cz za cenu 1.260 Kč za měsíční kúru.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace