Inzerce

Soutěž o poukázky na nákup kosmetiky v NuSpring

Již známe 3 výherce poukázek v hodnotě 250 Kč na nákup kosmetiky v NuSpring

Správně odpověděla a výhru získavá:

  • invalida
  • kive29
  • techule

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Jaké je motto obchodu NuSpring? Mít se rád
  2. b) Co prodává obchod NuSpring? Přírodní a bio kosmetiku
  3. a) Zklidňující pleťový krém od značky Minus 417 hojí kožní problémy díky …? Bahnu z Mrtvého moře 
  4. c) Organický krémový deodorant Nevinnost od Soaphorie neobsahuje? Hliník a alkohol

Jaké výhry na vás čekají?

Pro 3 z vás jsme připravili poukaz na nákup přírodní a bio kosmetiky v hodnotě 250 Kč v e-shopu nebo kamenném obchůdku na Praze 2 v NuSpring.

O NuSpring

Obchůdek NuSpring vznikl z jediné ideje. Najít tu nejlepší přírodní a bio kosmetiku, která na trhu existuje. Možná to zní jako banalita, ale v nepřeberném množství kosmetiky, která se hrne rok co rok na náš trh, je to nesnadný úkol. Lidé v NuSpring nabízí jen to, čemu sami věří a co mají sami ozkoušeno. Prodávají to, za co se umí postavit. A to už není taková legrace.

Nejlepší kosmetiku, která pochází z přírody a neosahuje chemické složky jako parabeny, minerální oleje a další, hledají na veletrzích po celém světě. Radí se se zákazníky, kamarády, odborníky ale i mezi sebou. Nové produkty zkouší a testují na sobě, ale s výběrem jim pomáhají i zákazníci. 

Nejsou klasických obchodem. NuSpring se podobá obchůdku s knihami v Lásce přes internet, který vlastnila Meg Ryan. Nabízí dermatologickou poradnu s MUDr. Květou Gazdíkovou, vzorečky a dárečky ke každé objednávce, blog s novými články a tipy a snahu poradit s co nejlepším výběrem přímo pro váš typ pleti. A to už dáme a pánové jsou benefity, které jen tak někdo nenabízí. Objednanou kosmetiku přes e-shop posílají v krásných papírových krabičkách s logem a květinovým designem. Svůj nový obchůdek na Belgické 27, Praha 2 mají zase vymazlený krásnými detaily. Obchůdek působí svěže a díky příjemným lidem, kteří vám vždy rádi poradí, stojí určitě za navštívení.

Více na www.nuspring.cz

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace