Inzerce

Soutěž o prací gely Surf Tropical Lily & Ylang Ylang

Již známe výherce gelových kapslí Surf!

Správně odpověděli a výhru získavají:

  • elije
  • VojtaD.
  • Tedinka
  • blesksoft
  • Eillo

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) V kolika formátech bude Surf k dostání? 3
  2. b) Z kolika vůní budou moci spotřebitelky vybírat? 3
  3. a) Jaká společnost Surf na český trh uvedla? Unilever
  4. c) Jak se jmenuje maskot nových pracích prostředků Surf? Surfík

Jaké výhry na vás čekají?

5x Surf Color Tropical Lily & Ylang Ylang gelové kapsle na praní 15 ks

Expert na praní Surf

Světoznámý expert na praní v podobě pracích prostředků značky Surf vstupuje na český trh. Je unikátní díky své jedinečné vůni, která výsledek praní povýší do slova a do písmene do úplně jiných rovin. K dostání je Surf ve 3 formátech, a to v podobě prášku, tekutého gelu nebo moderních kapslích. Prostřednictvím veselého maskota Surfíka, jež vznikl z mýdlové pěny, ho naleznete na pultech všech velkých obchodních řetězců a v drogistických obchodech po celé České republice.

Surf White Orchid & Jasmine

Spotřebitelé si budou moci na tuzemském trhu vybrat hned ze tří druhů pracích přípravků s intenzivními vůněmi. Varianta Tropical Lily & Ylang Ylang v růžovém balení je inspirovaná květinovými tóny, Iris & Spring Rose ve fialovém balení má okouzlující kořenité aroma a třetí vůně White Orchid & Jasmine v modro-bílém balení má podmanivé ovocné podtóny. Varianty COLOR (růžové a fialové balení) jsou určené pro barevné prádlo, varianta WHITE (světle modré balení) obsahuje složky pro zvýraznění zářivosti bílého prádla. Je opravdu z čeho si vybírat!

Surf Iris & Spring Rose

Nezávazná doporučená spotřebitelská cena za menší balení řady Surf (20 pracích dávek prášku / gelu nebo 15 kapslí na praní) je stanovená na 129,90 Kč a větší balení (60 pracích dávek prášku / gelu nebo 45 kapslí) bude pak stát 329,90 Kč.

Surf Tropical Lily & Ylang Ylang

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace