Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o přírodní doplněk stravy KLOUBUS s obsahem MSM

Již známe výherce soutěže!

MSM: Síra, která tělu dává sílu a kloubům nový život

MSM (metylsulfonylmetan) je přírodní sloučeninou síry, která se nachází v různých plodech, zelenině a obilovinách, ale i v každé buňce lidského těla. Je to prvek, který dokáže obnovit sílu těla a vrátit kloubům jejich mládí.

Tato výjimečná sloučenina je zvláště koncentrovaná v nervové tkáni, pokožce, vlasech a kloubech. Její protizánětlivé a antioxidační vlastnosti z ní činí vyhledávanou složku doplňků stravy na podporu kloubů. MSM dodává tělu biologicky dostupnou síru, která je nezbytná pro tvorbu kolagenu – klíčové bílkoviny pro udržení zdravých kloubů, šlach a vazů.

„Látka MSM je hojně využívaná v alternativní medicíně a lidmi, kteří vyhledávají přírodnější způsoby, jak posílit imunitu, zmírnit záněty a zbavit se bolesti kloubů,“ říká David Buchta propagátor zdravého životního stylu ze společnosti PRIMULUS GROUP.

Zde jsou hlavní výhody MSM při podpoře kloubů:

Odstranění zánětu: MSM se vyznačuje svou schopností snižovat záněty kloubů. Boj proti zánětu pomáhá zmírnit kloubní nepohodlí a otoky, což vede k vylepšení pohyblivosti a rozsahu pohybu.

Posílení chrupavek: MSM hraje klíčovou roli při podpoře zdraví chrupavek, ochranné tkáně, která chrání klouby. Zvyšuje produkci proteoglykanů, které jsou nezbytné pro udržení strukturální integrity chrupavky, snižuje riziko degenerace kloubů a podporuje jejich zdraví.

Úleva od bolesti: Mnoho lidí se uchyluje k doplňkům stravy obsahujícím MSM kvůli úlevě od bolesti kloubů. Protizánětlivé vlastnosti MSM spolu s jeho schopností snižovat oxidační stres přispívají k analgetickým účinkům, které přinášejí úlevu od kloubních potíží.

Více informací na: www.kloubus.cz

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • jar1
  • renda4141
  • petronila11

Výhercům gratulujeme!

 

Přikládáme správnou odpověď na soutěžní otázku

1) c) Jaké další látky obsahuje originální český produkt KLOUBUS pro podporu pohybového aparátu? Hořčík a zinek

Jaké výhry na vás čekají?

Tři z vás mohou vyhrát přírodní doplněk stravy KLOUBUS s obsahem sloučeniny MSM.

Doplněk stravy KLOUBUS 

Přírodní doplněk stravy obsahující všechny prospěšné látky ve správném množství a poměru. Podporující správné fungování pohybového aparátu a účinný prostředek pro silné kosti a klouby. Provedenými rozbory bylo Státní zemědělskou a potravinářskou inspekcí zjištěno, že předložený vzorek produktu KLOUBUS vyhovuje ve znaku označeném „V“ požadavku uvedenému v deklaraci na obalu.

Svým složením se jedná o jeden z nejsilnějších produktů na trhu, je certifikován zdravotním ústavem v Praze a testován na obsah chondroprotektiv. Mohou ho užívat, jak mladí, tak starší lidé, včetně aktivních sportovců. Díky svému složení udržuje normální stav kostí a přispívá k tvorbě kolagenu pro správnou funkci chrupavek.

KLOUBUS, 30 sáčků, 690 Kč.

Více se dozvíte na www.kloubus.cz

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace