Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o produkty My Friend pro domácí mazlíčky

Známe vítěze soutěže o produkty My Friend pro domácí mazlíčky!

Ať už máte doma prvotřídního německého pinče, mourovanou micku, nebo čistokrevného voříška, máte o chlup lepší život. Mít čtyřnohého společníka totiž zcela jistě zlepšuje vaší zdravotní kondici. Procházky v šest hodin ráno či občasný překážkový běh, když se snažíte své divé zvíře polapit a dát mu prášek, to majitelé rybiček nezažijí a vaši fyzičku Vám můžou jen závidět. Někdy ale tito členové rodiny potřebují trochu péče, a proto je tady My Friend.

Tak například, když se Váš pes vyválí v něčem opravdu voňavém, nezbývá nic jiného, než ho nahnat do sprchy a pořádně ho namydlit. Bylinný šampon My Friend obsahuje výtažky z cistu a vratiče, které odpuzují hmyz a mají protizánětlivé účinky. Po takové koupeli (a po piškotu, samozřejmě) můžete svého mazlíčka s klidnou duší pustit na gauč. Šikovným pomocníkem vám budou i My Friend vlhčené ubrousky. Mají stejnou vůni jako šampón a budou se hodit, když se vrátíte z procházky a potřebujete mu otřít packy či při jiné hygieně.

Podložky pro domácí mazlíčky My Friend mají spodní vrstvu z ochranné fólie a vnitřní savé jádro, které absorbuje vlhkost a udržuje ji uvnitř podložky. Můžete jimi vystlat jejich transportní box, protože jsou měkké a příjemné na omak, nebo je používat jako podložku kolem místa podávání stravy. Nejčastěji se ale využívají v momentech, kdy chlupatí přátelé potřebují vaši pomoc – například pro mláďata učící se na toaletu, hárající feny či pro stará a nemocná zvířata a pro zvířata po chirurgickém zákroku.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • bogape, aninax, zhalickova, tory, honzik, heluska, lissey, Alex649, corela, Hanka

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. Jakou vůni má bylinný šampón My Friend? b) Cistus a vratič
  2. Kolik kusů vlhčených ubrousků je v balení? a) 30
  3. Pro koho jsou určené výrobky My Friend? b) Pro domácí mazlíčky

Více informací na www.rohlik.cz.

Jaké výhry na vás čekají?

10 výherců získá šamponvlhčené ubrousky a podložky pro domácí mazlíčky My Friend.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace