Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o speciální náplasti na popáleniny Aluminaid

Již známe výherce náplastí na popáleniny Aluminaid

Aluminaid

Správně odpověděli a výhru získavají:

  • elije
  • Adiss7
  • corgi
  • chemici
  • machilena
     

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) K čemu slouží Aluminaid? na popáleniny
  2. b) Kolikrát je ošetření pomocí náplastí Aluminaid rychlejší než zchlazení popáleniny pod studenou vodou? 32x
  3. a) Kolik balení nabízí náplasti Aluminaid? 3

Jaké výhry na vás čekají?

Odměníme 5 soutěžících velkým balením Aluminaid v hodnotě 199 Kč.

Aluminaid: Rychlá úleva při popáleninách

Popáleniny - nepříjemná poranění, která vznikají vlivem působení vysoké teploty na pokožku. Každý se s lehčími formami popálenin setkal, a proto moc dobře víte, jak toto drobné zranění může být nepříjemné a jak dlouho se hojí. Představujeme vám Aluminaid, speciální náplasti, které vám okamžitě uleví od bolesti a ošetří popálené místo. 

Aluminaid - speciální náplast s hliníkovou fólií přiložíte na postižené místo a necháte působit. Hliníková fólie a hydrogelová vrstva ochladí popáleninu během několika sekund a minimalizuje tak riziko vzniku puchýře. Ošetření popáleniny pomocí náplasti Aluminaid je 32x rychlejší než při použití studené vody, gázy či nylonu. Rychlé a efektivní. Jak jednoduché!

Jak Aluminaid funguje?

Náplasti Aluminaid obsahují speciální hliníkovou vrstvu, která funguje na principu absorpce tepelné energie a odvádí přebytečné teplo z postiženého místa. Aby byl tento proces efektivnější, využívá Aluminaid speciálně tvarované hliníkové fólie (tzv. Pokročilá geometrie Aluminad), která je složena z okem neviditelných kuželovitých výstupků, díky nimž je plocha odvádějící teplo mnohanásobně větší. Dochází tak k rychlému vyrovnání teploty a ochlazení tělesné tkáně. Bolest ustupuje a snižuje se pravděpodobnost vzniku puchýře a následné jizvy. Spodní vrstva náplasti není lepivá a na rozdíl od gelových náplastí nezanechává na pokožce nepříjemný lepivý povlak. Snadno a bezbolestně ji odstraníte.

Aluminaid

Náplasti Aluminaid jsou vyráběné v několika velikostech. Speciální náplasti určené na konečky prstů, na klouby prstů rukou a čtvercové náplasti dvou velikostí určené k ošetření větších a menších popálenin na těle. Každá náplast je zabalena zvlášť ve sterilním obalu. Použití náplastí Aluminaid je velmi snadné a rychlé.

Advanced First Aid Research, společnost vyrábějící náplasti Aluminaid, je skutečným profesionálem ve svém oboru. Vyrábí specializované lékařské pomůcky k léčbě těžkých, život ohrožujících popálenin, které vyžadují hospitalizaci v nemocnici. Vývoj samotných náplastí Aluminaid probíhal ve spolupráci s týmem NASA. 

Aluminaid, náplasti na popáleniny, mají své stálé místo nejen v domácí lékárničce, ale oceníte je i na cestách.

Náplasti Aluminaid zakoupíte ve třech různých baleních:

Aluminaid Náplast na popáleniny, malé balení s 2 náplastmi (1x náplast na konečky prstů a 1x náplast na kloub prstů). Doporučená cena je 99 Kč. 

Aluminaid Náplast na popáleniny, malé balení se 4 náplastmi (2x náplast na konečky prstů a 2x náplast na kloub prstů). Doporučená cena je 169 Kč.

Aluminaid Náplast na popáleniny, velké balení s 2 náplastmi (1x náplast 5 x 2,5 cm a 1x náplast 7,5 x 5 cm na ošetření větších ploch). Doporučená cena je 199 Kč. 


 

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace