Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o Syndet gel/šampon od Suavinex, který vám vydrží celý rok - 2. kolo

Známe vítěze soutěže o Syndet gel/šampon od Suavinex, který vám vydrží celý rok!

Znáte kosmetiku, která vám vydrží po celý rok? My ano, Suavinex! Jejich TOP Syndety španělské výroby jsou totiž nejen velice kvalitní, ale při koupi s ní ušetříte. Bezedná nádoba vám totiž vydrží celý rok! (malé balení pro jednoho)*

A právě o Syndet gel/šampon, který napomáhá prevenci proti vysoušení a podráždění pokožky, soutěžíme i tento týden v  3. kole!

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • lipr
  • dagous
  • Milka98
  • Alla1
  • dubjanka

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. C) Krém na prsní bradavky je složen z: všechny výše uvedené možnosti jsou správné (100 % extra čistého lanolinu, který chrání a hydratuje pokožku, hypericumu, který pokožku hojí a regeneruje)

2. D) Krém na prsní bradavky: všechny výše uvedené možnosti jsou správné (je vyroben v EU, není testován na zvířatech, jeho obal je vyroben z recyklované lepenky a tuba na biologickém základě s použitím biologického materiálu z obnovitelných surovin)

3. A) Co je to syndet? umělý čisticí prostředek, který čistí, hydratuje pokožku a jejich působení je vůči ní co nejohleduplnější

4. B) Obsahuje syndet mýdlo? ne 

Jaké výhry na vás čekají?

5 výherců získá 1 balení Suavinex Syndet gel/šampon 750 ml

Co jsou to syndety?

Podstatu syndet nám nastíní již jejich samotný název: slovo „syndet“ pochází z anglického „synthetic detergent“, tedy umělý čisticí prostředek. Syndety byly poprvé vytvořeny již v roce 1916, většího využití se jim však dostalo až s druhou světovou válkou, kdy začaly být hromadně využívány jako prostředky osobní hygieny i prací přípravky.

Pro koho je použití syndet vhodné? Nejsou méně účinné než mýdla?

Syndety se, podobně jako mýdla, prodávají v tuhé i tekuté formě. Tuhé syndety dobře očistí zdravě hydratovanou i mastnou pokožku a jejich působení je vůči ní co nejohleduplnější. Pro suchou, podrážděnou kůži je nejvhodnější používání syndet tekutých. Ani u mastné pokožky, kterou by logicky mýdlo odmastilo, se nepoužívají, protože odmaštění se pokožka brání zvýšenou tvorbou kožního mazu. Z tohoto důvodu jsou mýdla zcela zapovězena u akné.

Více o syndetech si můžete přečíst v článku zde: www.babyonline.cz/pece-o-dite/koupani/mydlo-nebo-syndety

Syndet gel/šampon - bezedná nádoba - vydrží jeden rok

Suavinex Syndet čistící gelový šampón neobsahuje mýdlo a je speciálně navržen tak, aby čistil pokožku a vlasy. Jeho olivové mastné kyseliny pomáhají předcházet vysušení pokožky a výtažek z měsíčku je známý svým zklidňujícím účinkem, kdy pomáhá pečovat o citlivou pokožku.

Přípravek je obohacený provitamínem B5, dodávajícím vlasům měkkost, hydrataci a lesk. pH hodnota tohoto gelu/ šampónu je vhodné pro pokožku novorozenců.

Syndet mýdlo na ruce - pro sametovou a zdravou pokožku miminka a maminky

Syndet Suavinex mýdlo na ruce jemně čistí a vylepšuje přirozenou ochranu pokožky bez vysoušení.

Ne všechna mýdla jsou stejná, Syndet obsahuje pH, které respektuje a chrání citlivou pokožku a vyhýbá se změnám její ochranné bariéry. Syndet receptura je vhodná pro intenzivní a dlouhodobé používání.

Vyzkoušejte se Syndety ještě Krém na prsní bradavky!

Preventivní,regenerační, hydratační a zklidňující krém na citlivé a popraskané bradavky Suavinex je kombinací dvou aktivních složek: 100 % extra čistého lanolinu, který chrání a hydratuje pokožku a hypericumu, který pokožku hojí a regeneruje.

Obě složky jsou známé pro své hydratační a změkčující vlastnosti. Krém patří mezi základní pěstící produkty určené pro období během doby kojení.

Suavinex je jedna ze 3 nejuznávanějších značek v oblasti péče o děti ve Španělsku. Jejich obaly jsou biologicky rozložitelné a vyrobené z obnovitelných surovin: z cukrové třtiny a udržitelných zdrojů. Upřednostňují využití co nejvíce složek přírodního původu, které mají nejnižší dopad na životní prostředí. 

Více informací na www.crystalbaby.cz

* na základě vyhodnocení uživatelky Babyonline, která využívá denně jako sprchový gel

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace