Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o vstupenky do Aqualandu Moravia pro 2 osoby

Již známe výherce soutěže o vstupenky do Aqualandu Moravia pro 2 osoby

Správně odpověděla a výhru získává:

  • step

Výherkyni gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. b) Jaké je teplota nových termálních venkovních bazénů Romulus a Remus v Aqualandu Moravia? 37 stupňů

​Více informací na www.jumex.czwww.facebook.com/mexickedzusy

Jaká výhra na vás čeká?

1x celodenní vstupenky do Aqualandu Moravia pro 2 osoby, s platností do 14. června 2018. 

Velikonoce netradičně. Pomlázku a barvení vajíček si užijete v bazénech Aqualandu Moravia 

Velikonoce jsou oslavy jara a nového života. Často se ale nesou také ve znamení množství domácích prací, návštěv a starostí. Pokud se letos nechcete stresovat barvením vajíček, pečením a úklidem, vyrazte s celou rodinou do nejmodernějšího tuzemského aquaparku – Aqualandu Moravia. Velikonoční svátky můžete strávit po krk v horké termální vodě, ochuzeni ale nebudete ani o zábavný tematický program. 

Tradiční symboly k Velikonocům neodmyslitelně patří. Ani v Aqualandu Moravia o ně proto nebudete ochuzeni, od Velkého pátku až do Velikonočního pondělí jsou pro malé i velké návštěvníky připraveny tematické animace. „Děti si užijí speciální velikonoční soutěže, diskotéku i malování na tvář. Vyzkoušet si ale mohou i malování a hledání vajíček nebo pletení tradiční pomlázky,“ přibližuje program Tomáš Svoboda z Aqualandu Moravia. Kromě tematických aktivit se pak milovníci adrenalinu mohou vyřádit až na 20 tobogánech a skluzavkách, vodní radovánky i potřebný relax si pak užijí v jednom ze 14 dostupných bazénů. Děti poté přivítají i novinku restaurace Imperium – samoobslužný pult s točenou zmrzlinou.

Dopřejte si detox v sauně nebo horkém bazénu

Ani dospělí však nepřijdou v Aqualandu Moravia zkrátka. Zapojit se mohou do velikonočních soutěží a aktivit, ti co dávají přednost pasivnímu odpočinku, pak ocení wellness centrum Forum Romanum, kde je k dispozici hned několik druhů saun a procedur i střešní vířivka. „Velké oblibě se těší také nové venkovní bazény s termální vodou o teplotě 37 °C. Blahodárná voda z místního vrtu v doprovodu s výhledem na malebnou Pálavu dopřeje návštěvníkům jedinečný lázeňský zážitek,“ popisuje výhody nedávného rozšíření portfolia služeb Petr Pavlacký. Pobyt v aquaparku si poté zájemci mohou zpestřit návštěvou vodního baru, místní kavárny nebo restaurace, která nabízí každý den výběr několika jídel.

Velikonoční pondělí ve znamení slev

Návštěvníci Aqualandu Moravia navíc budou mít během Velikonoc dvojnásobný důvod k oslavám. Začátkem měsíce totiž v aquaparku probíhají tradiční Happy days. Přímo na Velikonoční pondělí tak senioři nad 60 let mohou pořídit celodenní vstup do Aqualandu Moravia pouze za 249 korun! Vstup včetně wellness je pak vyjde na 349 korun. Rodiny s dětmi si výhodného vstupného mohou užít v úterý, celodenní vstupné pro dva dospělé a jedno dítě do 150 cm je vyjde na 799 korun. Na studenty čekají výhodné Happy days ve středu. 

Okolí Pálavy láká na jaře k výletům

Návštěvníci, kteří chtějí v okolí Aqualandu Moravia strávit více dní a poznat krásy jarní Jižní Moravy, se mohou ubytovat v přilehlém hotelu Aqualand Inn. Ten nabízí zázemí pro celou rodinu, ubytování lze navíc díky akčním balíčkům pořídit za výhodnou cenu. Mezi zajímavosti, které při návštěvě pálavské oblasti stojí za to vidět, patří například oblast Hradiska, která se pyšní atraktivní naučnou stezkou odkazující na bohatou místní historii. Dle nedávných archeologických důkazů totiž oblast osidlovali pravěcí lidé i římští vojáci. V blízkosti Aqualandu Moravia, v Pavlově, byl navíc v loňském roce otevřen archeopark, který zaujme svým architektonickým ztvárněním a velice zajímavou expozicí.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace