Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž o vstupenky na veletrh BodyFestival

Již známe výherce soutěže o vstupenky na veletrh BodyFestival

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • klosjanak
  • LojTonsi
  • jarka55108
  • tory
  • petronila11

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Kde se BodyFestival uskuteční? Praha, Pragovka

  2. a) Jaký je cíl BodyFestivalu? prostřednictvím lékařů a odborníků informovat širokou veřejnost o problematice zdraví a zdravého životního stylu na více úrovních

Více informací se dozvíte na  https://www.ahou.cz/bodyfest

Jaké výhry na vás čekají?

5 výherců získá 2 vstupenky zdarma na BodyFestival v termínu 6. - 7. 9. 2019

BodyFestival

BodyFestival (GLOSA) největší oslava zdraví s podporou lékařů v České republice, která přivede do Pragovky více než dvě desítky kapacit na téma: zdraví, sport a prevence. Těšit se můžete na inspirativní a praktické přednášky, intenzivní workshopy pod dohledem zkušených lektorů. Získejte přístup k nejnovějším poznatkům o zdravém životním stylu.

Je na čase být lepším já! 

Co očekávat?

Přednášky

Učte se od odborníků! Přijďte se inspirovat na přednášky, které se budou věnovat takovým tématům, jako je očkování, kojení a jeho podpora, zero waste či význam zubní hygieny. Získejte přístup k nejnovějším poznatkům a zapojte se do diskuzí.

Pop up

Jste zvědaví, co na vás mají připraveného vystavovatelé na svých stáncích? Máte správné pohybové návyky nebo si ničíte záda v kanceláři? Zkoušeli jste někdy hormonální jógu a znáte její účinky? Zvládáte techniku samovyšetření prsou a varlat? Umíte říct drogám ne a víte o nich celou pravdu? 

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace