Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěž s naturální kosmetikou Interbio

Již známe výherce, kteří získají naturální kosmetiku s Interbio.cz

Interbio

Správně odpověděli a výhru získavají:
  • elije
  • corela
  • Jarek9

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b) Jaké složky obsahuje Bio Pěna na čištěni citlivé pleti? jasmínový olej, olej z Moringy a extrakt z mýdlových ořechů

Jaké výhry na vás čekají?

3x Alphalme-Bio Pěna pro mastnou, suchou a citlivou pleť

Nejjemnější péče pro Vaši plet' Aphlame-Bio Pěna na čištění obličeje - 99% přirodní složení

Neobsahuje saponátové přísady, sulfatů, parabenů, silikonů, PEG, PCM/NM, Propylenglycol. Ve třech variantách pro suchou, citlivou a mastnou plet'.

Alphalme-Bio pěna na mastnou pleť

Mastná pleť, která se navíc ještě potýká s pupínky a akné, potřebuje do hloubky vyčistit. Proto byla stvořena BIO pěna určena pro jedinečnou péči a dokonalé vyčištění. Jemná mycí pěna vyčistí mastnou pleť do hloubky.

Alphalme-Bio pěna pro suchou kůži

Bio pěna pro suchou pleť značky Aphlame je velmi jemná a šetrná. Tento inovativní produkt je bohatý na přírodní látky a obsahuje vysoký podíl výtažků z Aloe Vera. Pleť dokonale čistí, hydratuje a chrání ji před vysycháním. Je vhodný pro suchou a podrážděnou kůži. 

Alphalme-Bio pěna na čištění citlivé pleti

Velmi jemná BIO pěna na mytí obličeje pro citlivou pokožku obsahuje esenciální olej z růžového jasmínu, který patří vůbec k nejhodnotnějším přírodním olejům. Pokožku uklidňuje a chrání před negativními vlivy prostředí nebo před vysušením. Tato pěna je proto vhodná i pro nejcitlivější pokožku. 

Aphlame-Bio Pěna

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace