Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěžte o 3x kompletní sadu RAKYTNÍČEK želatinky

Již známe výherce soutěže 3 x kompletní sadu RAKYTNÍČEK želatinky

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • monijka
  • ladouch
  • fidorka01

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Kolik druhů RAKYTNÍČKŮ želatinek mají na obalu postavičky ze Čtyřlístku? 3

  2. b) Kolik kusů želatinek obsahuje RAKYTNÍČEK mořský svět? 140 ks

  3. b) Od kolika let je možné užívat RAKYTNÍČEK želatinky? od 3 let

  4. c) Kolik vitaminu C obsahuje rakytník ve srovnání s citrusovými plody? 25x více

Více informací na www.terezia.eu

Jaké výhry na vás čekají?

3x kompletní sada RAKYTNÍČEK želatinky (5 ks) od TEREZIA COMPANY 

TEREZIA COMPANY

TEREZIA COMPANY je ryze česká společnost, která se zabývá vývojem a výrobou vlastních produktů (doplňků stravy, kosmetika, kořenící směsi) ke spokojenosti zákazníků již více než 27 let.

Základní filosofií firmy je, aby se produkty dostaly ke každému v co možná nejpřirozenější a nejčistší podobě. Produkty proto neobsahují žádné přídatné látky a příměsi, které nepřinášejí lidskému organismu užitek. Při výrobě jsou používány pouze celé houby, jelikož se houby extrakcí zbavují široké škály dalších pro tělo prospěšných látek. Výrobky se liší především čistotou zpracování a certifikovanou výrobou.

Multivitaminové želatinky RAKYTNÍČEK 

Multivitaminové želatinky RAKYTNÍČEK mají skvělou chuť díky obsahu 20% ovocné šťávy a obsahují 9 vitaminů a v neposlední řadě obsahují sušenou rakytníkovou šťávu, účinnou látku z rakytníku, který podporuje přirozenou obranyschopnost organizmu, přispívá ke správné činnosti zažívacího traktu a udržuje zdravou pokožku. Díky obsahu vitaminu C v rakytníku příznivě působí při únavě a vyčerpanosti. RAKYTNÍČEK želatinky jsou vhodné pro děti od 3 let a maminky jistě ocení, že jsou bez chemických příměsí a konzervantů. V nabídce naleznete již 5 druhů - originál Čtyřlístek, nové vylepšené příchutě hruška a višeň, nebo nové tvary Mořský svět a Džungle.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace