Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěžte o 5 x 2 balení sirupu BABY IMUN

Již známe výherce soutěže o 5 x 2 balení sirupu BABY IMUN

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • vali
  • MissM
  • babos
  • olinka75
  • capinol

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Od kolika let je možné užívat sirup BABY IMUN? Od 1 roku

  2. c) Jakou příchuť má sirup BABY IMUN? Hruškovou

  3. b) Jaké množství betaglukanů je obsaženo v jedné lžičce (5 ml)? 118,2 mg

  4. c) Jakou houbu sirup obsahuje? Hlívu ústřičnou

Více informací na www.terezia.eu

Jaké výhry na vás čekají?

5 x 2 balení sirupu BABY IMUN od TEREZIA COMPANY

TEREZIA COMPANY

TEREZIA COMPANY je ryze česká společnost, která se zabývá vývojem a výrobou vlastních produktů (doplňků stravy, kosmetika, kořenící směsi) ke spokojenosti zákazníků již více než 27 let.

Základní filosofií firmy je, aby se produkty dostaly ke každému v co možná nejpřirozenější a nejčistší podobě. Produkty proto neobsahují žádné přídatné látky a příměsi, které nepřinášejí lidskému organismu užitek. Při výrobě jsou používány pouze celé houby, jelikož se houby extrakcí zbavují široké škály dalších pro tělo prospěšných látek. Výrobky se liší především čistotou zpracování a certifikovanou výrobou.

BABY IMUN 

Přírodní ovocný sirup BABY IMUN, který kombinuje účinky zdraví prospěšné hlívy ústřičné a rakytníku řešetlákového, byl speciálně vyvinut pro podporu imunity vašich dětí. Obsažená hlíva pochází pouze z certifikovaných pěstíren a do sirupu je přidávám mletý prášek celé sušené plodnice, rakytník podporuje obranyschopnost organismu, činnost srdce a pomáhá udržovat zdravou pokožku. BABY IMUN je 100% přírodní produkt bez chemických příměsí a konzervačních látek s deklarovaným obsahem betaglukanů. Význam betaglukanů pro náš organizmus je mezi lidmi všeobecně známý. Základem sirupu je 100% přírodní ovocný koncentrát (100% hruškový a 100% jablečný) z více než 1 kg ovoce. 

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace