Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěžte o prémiové balení Colafitu s vitaminem C

Již známe výherce soutěže o prémiové balení Colafitu s vitaminem C

Mladé a zdravé tělo obvykle šlape jako dobře namazaný stroj. Postupem času se ale jeho součástky opotřebovávají a vyžadují větší péči. Zejména pokud pravidelně sportujeme, měli bychom svému pohybovému aparátu dopřát to, co tolik potřebuje, a to vhodnou výživu, kterou můžeme podpořit doplňky stravy obsahujícími kolagen.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • corela
  • babina
  • Mopsička

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Kolik mg vitaminu C obsahuje jedna tableta? 40

Nápovědu naleznete na www.pripravky-aurovitas.cz a www.colafit.cz.

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají balíček Colafitu s vitaminem C a další drobnosti (propiska, reflexní páska aj.).

Stavební hmota pojivových tkání

Termín kolagen je odvozen z řeckého slova kólla, což znamená klih nebo také lepidlo. Z chemického hlediska se ale jedná o nerozpustnou bílkovinu, která tvoří základní stavební hmotu pojivových tkání a v těle savců představuje neuvěřitelných 25–30 % všech bílkovin. V současnosti je známo nejméně 28 rozdílných typů kolagenů, z nichž je v lidském organismu nejrozšířenější kolagen typu I. Molekuly tohoto typu kolagenu se řetězí a tvoří silná vlákna a svazky, které už mohou být viděny pouhým okem. Kolagen typu I se vyskytuje např. ve šlachách, vazech a kostech, ale také v pokožce, zubech či dásních.

Naše tělo si umí kolagen vytvořit samo, potíž je ale v tom, že zhruba od 25. roku života člověka jeho produkce klesá a po 45. roce se již kolagen téměř netvoří. To se pak může projevit na kvalitě kůže, vlasů i nehtů, ale především kloubů.

Čistý kolagen s vitaminem C

Kolagen můžeme svému tělu dodat pomocí doplňku stravy Colafit s vitaminem C. Jedná se o prémiové balení, které obsahuje 60 kostiček Colafitu a 60 tablet vitaminu C. Malé měkké kostičky obsahují 8 mg čistého lyofilizovaného kolagenu typu I. Snadno se užívají a jsou vhodné i pro ty, kteří mají problémy s polykáním velkých tablet či kapslí. Vitamin C je součástí balení proto, že hraje důležitou roli při tvorbě kolagenu v lidském těle. Tím, že přispívá k jeho tvorbě, zajišťuje normální funkci kostí, chrupavek, dásní, kůže, zubů i cév. Vitamin C dále také snižuje např. míru únavy a vyčerpání a přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního fyzického výkonu a po něm.

Colafit s vitaminem C je doporučeno užívat 2-3 měsíce dvakrát do roka, v případě potřeby je ale možné i trvalé užívání.

Produkty Colafit jsou na trhu již více než 20 let, v současné době se jedná o nejprodávanější značku ve své kategorii v lékárnách v Česku i na Slovensku.

Více informací naleznete na www.pripravky-aurovitas.cz a www.colafit.cz.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace