Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Soutěžte o Reduxil duo, pomocníka pro detoxikaci a kontrolu váhy

Vyhodnocení soutěže o Reduxil duo, pomocníka pro detoxikaci a kontrolu váhy

Udržet si štíhlou postavu je pro většinu z nás velmi náročné. Ani v zimě, kdy se schováváme do teplých svetrů, bychom proto neměli polevit. Není ale třeba držet drastické diety nebo se každý den mučit v posilovně. Tou správnou cestou je naopak zdravý životní styl a dostatek přirozeného pohybu. Pomoci může i doplněk stravy Reduxil duo, který podporuje detoxikaci a přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • nitka-a
  • Petula89
  • ola

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. b) Kterou z těchto látek obsahuje ranní tobolka doplňku stravy Reduxil duo? extrakt z kopřivy dvoudomé 

Více informací na www.reduxil.cz

Jaké výhra na vás čeká?

3x potravinový doplněk Reduxil Duo

Nehladovět a zdravě se hýbat

K ideální postavě nepovede nárazové omezení kalorií nebo vynechání určitého druhu potravin. Jde o dlouhodobější proces. Redukce hmotnosti vyžaduje úplnou změnu životního stylu, vedoucího ke zdravějšímu způsobu života. 

Místo krátkodobých diet slibujících rychlé výsledky je proto vhodnější zaměřit se na stávající jídelníček a přizpůsobit ho vlastnímu tělu a energetickému výdeji. Myslete přitom na to, že vaše strava by měla obsahovat dostatek bílkovin, vlákniny a sacharidů, které jsou jako zdroj energie nenahraditelné. A protože nejkrásnější tělo je to zdravé, starejte se také o to, aby se v něm nenacházely škodliviny. Pravidelně tedy provádějte očistu organismu.

Samozřejmostí by měl být také pohyb. Skvělou službu svému tělu uděláte půlhodinovou procházkou nebo méně náročnými aktivitami, jako je plavání nebo jóga. Důležité však je hýbat se pravidelně a vytvořit si ze sportovní činnosti rutinu, na níž si váš organismus snadněji zvykne.

Pomoci může i doplněk stravy

Reduxil duo je potravinový doplněk, který obsahuje kombinaci ranních tobolek a večerních tablet se šesti přírodními rostlinnými látkami. Zatímco ve dne Reduxil duo aktivně podporuje detoxikaci, v noci přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti. Mezi látkami obsaženými v ranní tobolce se nachází mimo jiné extrakt ze zrn zelené kávy, výtažek z kopřivy dvoudomé, který přispívá k normální činnosti ledvin, nebo kofein. V noční tabletce se nachází extrakt ze slupek hroznů, jenž přispívá ke kontrole tělesné hmotnosti, a  železo, které hraje podstatnou roli v normálním energetickém metabolismu.

Více na www.reduxil.cz.

Výhercům gratulujeme!

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace