Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Valentýnská soutěž s Coffee to Home

Již známe výherce Valentýnské soutěže s Coffee to Home!

Správně odpověděli a výhru získavají:
  • Leni2 
  • jarka55108
  • Wewerka

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. d) Na kolik časových úseků se dá Coffee to Home předplatit? 4

2. c) Jaké druhy gramáží Coffee to Home rozesílá? 150 g, 300 g

3. c) V jakém měsíci byla součástí Coffee to Home káva "Keňa Jungle estate" od pražírny Gill's? V srpnu 2015. 

4. c) Po jakých chutích chutná káva "Etiopie Amaro Gayo"? Borůvky, banán, černý rybíz, meruňky 

Jaké výhry na vás čekají?

  • 1. místo Leni2 : předplatné kávy na 3 měsíce
  • 2. místo jarka55108: předplatné kávy na 1 měsíc - větší balení
  • 3. místo Wewerka: předplatné kávy na 1 měsíc - menší balení

O Coffee to Home

Káva chuti lesních jahod, ostružin a mandarinky, středního těla a nízké acidity, která přechází do čokoládovo-mandlových tónů? Ano, přesně tento druh káv u nás najdete.

Za Coffee to Home stojí lidé, kteří milují kávu a chtějí tuto lásku předávat dále. Chtějí naučit ostatní pít kvalitní výběrovou kávu a zkultivovat tak celou českou (a později i světovou) kávovou kulturu. Chceme v lidech vzbudit touhu objevovat jednotlivé chuťové tóny, kterých se v kávě dá nalézat nekonečně mnoho pořád a pořád dokola. Důraz klademe na nejvyšší kvalitu, bez které by se výběrová káva stala pouze klasickou komoditní surovinou, kterou si můžete koupit například v Tescu.

O čem ale naše služba vlastně je? Každý měsíc svým zákazníkům formou předplatného zasíláme v rámci jednoho většího balíčku 3 degustační balíčky výběrové kávy z předních českých pražíren. Dáváme tak možnost ochutnávat kávy, ke kterým by se jinak člověk ani nedostal. Kouzlo je v tom, že všechny kávy každý měsíc měníme. Spektrum káv je tedy široké a objevovat můžete chutě vznikající od Brazílie přes Keňu až do Indie. Prostě celý svět. Když zákazníkům nějaká káva zachutná více, mohou si jí potom přikoupit libovolné množství.  

Součástí balení jsou i degustační kartičky nebo popisky káv, abychom našim zákazníkům usnadnili jejich cestu za výběrovou kávou, a udělali z ní hru, na kterou každý měsíc čekají s nezdravě zdravou závislostí.

 
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace