Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Vyhrajte 100% zelený čaj z Japonska Matcha Tea!

Již známe výherce soutěže o 100% zelený čaj z Japonska Matcha Tea

Co je Matcha Tea?

Matcha Tea je světový unikát. Je to 100% zelený, jemně mletý čaj, dovážený z Japonska, s pozoruhodnou barvou a báječnou chutí s výjimečným aroma. Jeho zpracování probíhá stejným způsobem už více než 800 let.

Sbírají se jen ty nejkvalitnější a nejvrchnější lístky, suší se a následně se melou v žulových mlýnech. Díky náročnému zpracování byl matcha po dlouhá staletí nápojem japonských císařů a samurajů, ale v posledních letech si i díky značce Matcha Tea prorazil cestu i k nám.

Proč je Matcha Tea mimořádný?

Tento unikátní čaj je plný látek, které prospívají našemu organismu. Díky velkému obsahu chlorofylu má výsostné postavení, pokud jde o množství antioxidantů a aminokyselin. Matcha je 10x silnější než běžné zelené čaje. Povzbuzuje mozek, zlepšuje soustředění a dodává postupnou dávku energie po dobu až šesti hodin. Může tak představovat pro tělo šetrnější náhražku kávy (káva obsahuje vysokou dávku kofeinu, která je na vrcholu svého působení asi půl hodiny po požití a pak prudce klesá, navíc ji provázejí vedlejší účinky jako bušení srdce, nervozita, či pocení). Říká se také, že matcha pomáhá kontrolovat hmotnost, navozuje pocit uvolnění a dobré nálady, ale současně zvyšuje soustředění. V matcha najdeme i velké množství vlákniny, nebo vitamíny A, E, C a minerály, jako železo, vápník, draslík, zinek.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • marcy44
  • Mopsička

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správnou odpověď na soutěžní otázku:

  1. c) Kolik porcovaných čajů obsahuje 1 krabička Bio Matcha Tea Trio 70g? 40

Jaké výhry na vás čekají?

2 výherci získají balíček produktů značky Matcha Tea od společnosti Kyosun, který obsahuje:

  • Matcha Green Velvet Edition
  • Bio Matcha Tea Trio 70 g

Bio Matcha Tea Trio - všechny porcované čaje v jedné krabičce! Možnost ochutnat celou nabídku Matcha Tea čajů v praktickém balení. 15x Harmony, 15x Imperial a 10x Premium. Udělá radost jak matcha začátečníkům, tak těm, kdo si pravidelně rádi vychutnávají různé řady matcha.

Matcha Green Velvet Edition. Luxusní dárkový balíček prémiového Bio Matcha Tea Premium, skleněné láhve Matcha Glass Bottle a pěti bonbónů ze sametové belgické čokolády s matcha. Ideální jako výjimečný dárek pro blízké a přátele.

Více informací naleznete na www.matchatea.bio

 
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace