Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Vyhrajte balíček 4 výrobků Alpa pro péči o chodidla a prevenci pocení

Již známe výherce soutěže o výrobky Alpa pro péči o chodidla

Není tajemstvím, že v průběhu dne dokážou naše nohy vyprodukovat až půl litru potu. A právě ten je spolu s tvorbou bakterií zodpovědný za typický zápach, který vstupuje na scénu po vyzutí z bot. Za tuto nežádoucí situaci je zodpovědných hned několik faktorů - boty, ponožky a stav nohou. Alpa a.s. nabízí celou řadu pomocníků k péči o Vaše nohy.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • MissM
  • alka1975
  • veam
  • Aladinka
  • mipal
     

Výhercům gratulujeme!

Přikládáme správnou odpověď na soutěžní otázku:

b) Jak se jmenuje řada péče o nohy firmy Alpa a.s.? Pedik

Více informací naleznete na www.alpa.cz

Jaké výhry na vás čekají?

5 výherců získá balení 4 produktů Alpa pro péči o chodidla a prevenci jejich pocení:

PEDIK antiperspirant sprej na nohy
PEDIK zásyp na nohy s antimikrobiální přísadou
PEDIK krém na nohy se včelím voskem
PEDIK balzám na ztvrdlou pokožku

Nejdůležitějších věcí v prevenci proti pocení nohou, zápachu a všeho co s tím souvisí je pravidelná péče o chodidla. Každodenní mytí nohou mýdlem a důkladné osušení především mezi prsty by mělo být samozřejmostí. Následuje pak použití přípravků proti pocení nohou, které lze znovu použít i během dne. Jedná se hlavně o pudry a spreje.

Pudry nebo také zásypy proti pocení nohou jsou určeny jen k ošetření nohou. Absorbují vlhkost, zklidňují pokožku podrážděnou potem a zajistí příjemný pocit čistoty. Pudry fungují především jako deodoranty, některé jsou s přídavkem antibakteriálních a dezinfekčních látek, které však nenarušují přirozenou ochrannou bariéru kůže.

Další možností jsou spreje, stačí je lehce a rovnoměrně nastříkat na chodidla (zde neplatí, že čím více spreje, tím lepší výsledek), nejlépe ráno nebo večer po koupeli. Oproti pudrům však můžete nožky přestříknout i během dne.

Více na www.alpa.cz.

GRATULUJEME!

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace