Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Vyhrajte boj s plísněmi, vyhrajte Ceresit STOP VLHKOSTI!

Ceresit STOP VLHKOSTI

Již známe výherce Ceresit STOP VLHKOSTI!

Správně odpověděli a výhru získavají:

1. výhra Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360 

  • Marci55

2. - 5. výhra sáčky Ceresit STOP VLHKOSTI

  • DTM
  • parabolka
  • Babou
  • petakuda

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. a) Jaká je hlavní funkce výrobku Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°? Pohlcovat vlhkost ze vzduchu

Jaké výhry na vás čekají?

1. výhra Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360 

2. - 5. výhra sáčky Ceresit STOP VLHKOSTI 

Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360 sáčky Ceresit STOP VLHKOSTI

Ceresit STOP VLHKOSTI

Patříte-li k těm, kteří každý den utírají orosená okna nebo zrcadla, zpozorněte. Nejde jen o nekonečnou práci, která vás čeká celé chladné období. Jde hlavně o zdraví vaše a celé rodiny! 

Rosící se okna nebo zrcadla v koupelně, signalizují, že vaše domácnost má problém s nadměrnou vzdušnou vlhkostí. Vysoká vlhkost není jen problém estetický, ale hlavně potenciálním zdravotním rizikem! Dlouhodobá nadměrná vlhkost vede totiž mimo jiné k tomu, že se u vás doma rychle zabydlí plísně a s nimi zdravotní komplikace.

Jak například varuje PhDr. Kateřina Klánová, CSc.: „Vysoké koncentrace spor plísní mohou poškozovat zdraví. Nejčastěji dochází ke vzniku alergického onemocnění včetně astma bronchiale. Plísně mohou poškozovat zdraví člověka i jinými způsoby. Při růstu produkují těkavé organické látky, některé z nich člověk vnímá jako plísňový zápach. Tyto látky mohou poškozovat sliznice dýchacích cest, dráždí oči, v nose a krku, způsobují bolesti hlavy a podráždění pokožky. Některé druhy plísní mohou způsobit i mykotická onemocnění, např. onemocnění plic, rohovky oka nebo kožní onemocnění.“ Přičemž určitě platí, že nejnáchylnější jsou vůči působení plísní děti, starší lidé, ale také nemocní nebo alergici!

Vlhkost

Jak se chránit? Nejvhodnějším způsobem je zamezit rozvoji plísní, to znamená snížení vlhkosti na optimální úroveň. Lze ji regulovat pravidelným intenzivním větráním, které není vždy dostačující. Maximální ochranu zajistí pohlcovač vlhkosti Ceresit STOP VLHKOSTI AERO 360°. Tento pohlcovač vlhkosti pracuje na bázi speciálních tablet, které díky otvoru a speciálnímu tvaru přístroje pohlcují maximální množství vlhkosti ze vzduchu a sráží ji v tekutinu. Kvalita a rychlost účinku je zaručena kombinací originálního Ceresit systému a originální Ceresit tablety, které fungují jako celek. Tak, jak tableta nasává vlhkost, postupně se rozpouští a obsah nádoby se po naplnění jednoduše vylije. Jedna tableta vydrží fungovat 1 – 2 měsíce podle velikosti místnosti a hladiny vzdušné vlhkosti. Poté můžete zakoupit náhradní tabletu. Nyní připravil Ceresit speciální limitovanou edici s další tabletou navíc. 

Pro menší uzavřené prostory je zde Ceresit STOP VLHKOSTI Sáčky, které nejen optimalizují vlhkost, ale také prostor jemně provoní různými vůněmi. 

Ceresit STOP VLHKOSTI vám pomáhá udržet zdravější prostředí u vás doma.

Více na:  www.stop-vlhkosti.cz

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace