Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Vyhrajte extra dávku čistého kolagenu s Colafit EXTRA STRONG (30 kostiček)

Vyhodnocení soutěže o 3 balení Colafit EXTRA STRONG (30 kostiček)

Pociťujete, že si vaše tělo zaslouží extra dávku kolagenu? Kolagen potřebuje k pohybu každý – tvoří totiž základní stavební kámen pojivových tkání. Je součástí kostí, šlach a chrupavek, ale také pokožky, zubů i dásní. S přibývajícím věkem se ale tvorba kolagenu postupně snižuje, což se projevuje stárnutím kůže, problémy s vlasy i nehty, ale především bolestmi kloubů. 

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • 2017martina
  • paperilla
  • milisek81
     

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

1. b)  Kolik bylo zatím objeveno typů kolagenu? 28 

2. c) Čím je obohacen Colafit Extra Strong? Vitamin D

3. b) Kolik procent bílkovin v těle savců tvoří kolagen? 25-30 %

Více informací naleznete na www.pripravky-apotex.cz.

Jaké produkty získají výherci?

3 výherci získají 1 balení Colafit (30 kostiček)

Extra dávka kolagenu 

Svému tělu jej můžete dodat doplňkem stravy Colafit EXTRA STRONG, který, jak už název napovídá, obsahuje extra dávku kolagenu. Tradiční a prověřený Colafit je oblíbený zejména pro jednoduché užívání v podobě měkkých pěnových kostiček. Ty se dobře polykají i bez zapíjení, jsou lehce stravitelné a neobsahují další přídavné látky či umělá barviva, které by zbytečně zatěžovaly organismus. 

Colafit EXTRA STRONG je ideální při zvýšené zátěži pohybového aparátu.  Extra velká pěnová kostka obsahuje totiž nejvyšší denní dávku čistého, krystalického kolagenu typu I ze všech variant Colafitu – 20 mg v jedné kostičce. Složení je dále obohacené o vitamin D pro podporu správné funkce kostí a svalů a betakaroten dodávající kostičkám specifickou barvu.

doplněk stravy

Produkty Colafit jsou na trhu již více než 20 let, v současné době je nejprodávanější značkou ve své kategorii v lékárnách v Česku i na Slovensku.

Colafit EXTRA STRONG obsahuje 30 kostiček a je k dostání za doporučenou cenu 537 Kč.

Více informací na www.pripravky-apotex.cz.

doplněk stravy
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace