Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Vyhrajte extra porci betaglukanu s vitaminem C na podporu imunity

Již známe výherce soutěže o extra porci betaglukanu s vitaminem C na podporu imunity

Betaglukany jsou přírodní imunomodulátory, které aktivují makrofágy, buňky tvořící první obrannou linii organismu. Takto vybavené organismy následně vykazují mnohem silnější schopnost odolávat bakteriím a cizorodým látkám. Nejčastěji se získávají z kvasnic, z obilí, mořských řas nebo hub. Při výběru vhodného doplňku stravy ale nezáleží na zdroji, ze kterého je betaglukan získán, ale na jeho množství a čistotě, která výrazně ovlivní jeho vstřebávání do organismu.

Správně odpověděli a výhru získávají:

  • marcy44
  • liana
  • vopis

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Kolik mg vitaminu C obsahuje tobolka Betaglukan EXTRA? 40 mg

Více informací se dozvíte na www.pripravky-aurovitas.cz.

Jaké výhry na vás čekají?

3 výherci získají Betaglukan EXTRA 400 mg
 

Betaglukany se mohou užívat preventivně celoročně. V období větší zátěže je ale možné dávku zvýšit. Výhodou betaglukanů je, že u nich nejsou známé žádné vedlejší účinky a nelze se jimi předávkovat.

Společnost Aurovitas rozšířila portfolio Betaglukanů o Betaglukan EXTRA 400 mg. Každá jeho tobolka obsahuje extra dávku přírodního betaglukanu kvasničného původu s garantovanou čistotu minimálně 80 %, což značí vysokou kvalitu přípravku. Přípravek obsahuje také vitamin C, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Balení obsahuje 90 tobolek a doporučené užívání je pouze 1 tobolka denně.

Přípravky řady Betaglukan od společnosti Aurovitas jsou vyráběny v České republice. 

 

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace