Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Vyhrajte přírodní deodorant od značky Ponio

Již známe výherce přírodních deodorantů Ponio!

Správně odpověděli a výhru získavají:
  • renda4141
  • Danca26
  • Merunka

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. b) Přírodní deodoranty všeobecně umí: Zabránit množení bakterií, které způsobují zápach. 
  2. a) Které účinné látky obsahuje deodorant Tea tree a lemongras od Ponia? Kokosový olej, slunečnicový olej, olivový vosk, olivové máslo, rozmarýnový extrakt, silice lemongras, čajovník.
  3. b) Které vůně deodorantů Ponio vyrábí? Levandule a tea tree, Cukrová pivoňka, Pomeranč a eukalyptus a Tea Tree a lemongras. 
  4. c) Proč jsou přírodní deodoranty dobré? Přírodní deodoranty nebrání přirozeným funkcím pokožky. 

Jaké výhry na vás čekají?

Přírodní, ručně vyráběný deodorant od značky Ponio, které do soutěže věnoval e-shop s přírodní a bio kosmetikou NuSpring.cz.

Přírodní deodoranty od Ponia

Ponio je slovenská značka přírodní, ručně vyráběné kosmetiky. Výrobkyně paní Ivana míchá všechny ingredience s láskou a dává do nich svůj um, fantazii i zkušenosti. Vždy snila již od dětství o tom, jak bude jednou vyrábět vlastní řadu kosmetiky. Odneslo to pár připálených hrnců, ale dnes se již výrobky kvalitou i designem vyrovnají zahraničním přírodním produktům.

Přírodní deodoranty nabízí Ponio v několika krásných, osvěžujících vůních, které vás v horkých letních dnech zvlášť potěší. Mají intenzivní vůni, která je příjemná a nijak se netře s parfémem. V jejich složení najdete pouze přírodní složky. Chemické složky jako hliník v nich rozhodně nehledejte. 

Přírodní deodoranty jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Jsou k ní velmi šetrné. Nezabraňují přirozeným procesům pokožky, díky čemuž se mohou přirozenou cestou dostávat škodlivé látky z těla ven. Deodoranty umí pohltit bakterie a zabraňují tak nepříjemnému zápachu.

Přírodní deodoranty od značky Ponio můžete zakoupit v kamenném obchůdku NuSpring na Belgické 27 na Praze 2 nebo na e-shopu www.nuspring.cz.

Více informací naleznete na www.nuspring.cz.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace