Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Vyhrajte revoluční přístroj Face-Up! a zbavte se pupínků doma

Již známe výherce soutěže o revoluční přístroj Face-Up! a zbavte se pupínků doma

Vyléčit akné je věda. Ne však pro české vědce, kteří po desíti letech bádání přišli na novou revoluční metodu, která ti pomůže zatočit s pupínky. Doma, bezbolestně, bez drahé kosmetiky a účinně. 

Správně odpověděla a výhru získává:

  • alena5
  • vlahy
  • bedluska

Gratulujeme!

Přikládáme správné odpovědi na soutěžní otázky:

  1. c) Jak dlouho trval výzkum, jehož výsledkem je přístroj Face-Up! 10 let

  2. b) Na co je přístroj Face-Up! určený? na akné

  3. a) V kolika barvách se přístroj Face-Up! vyrábí? ve čtyřech

Jaké výhra na vás čeká?

Výherce získá revoluční přístroj Face-Up! v hodnotě 3 390 Kč!

Způsobuje jizvy na těle i na duši

Jednou za život se s akné setká až 90 procent populace. Těm, které trápí každý den, může pomoci přístroj Face-Up!. Čeští vědci na něm pracovali přes 10 let, podle výsledků má 90procentní účinnost a v Česku i ve světě si ho za rok, co je na trhu, oblíbilo už více než 30 tisíc lidí.

Přístroj na doma

Face-Up! totiž přinesl do kosmetiky malou revoluci. Jedná se o první přístroj na světě, který využívá kombinaci účinků plošného impulzního magnetického a světelného pole a tepla. Lidé jej mohou používat doma, odpadá tedy návštěva kosmetických salonů i různých lékařských procedur i výdaje za drahou kosmetiku. Použití přístroje je přitom jednoduché, bezbolestné a hlavně bez vedlejších účinků.

Face-Up! stačí používat dvakrát denně ráno a večer po dobu deseti minut. Přístroj urychluje metabolizmus kožních buněk. Nejenže tlumí produkci kožního mazu, pleť lépe hydratuje, zvyšuje se její pružnost a vyrovnává drobné nerovnosti.

Více informací na www.face-up.cz

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace