Inzerce

3 produkty líčení, bez kterých se neobejdete

Jaký kosmetický produkt je podle vás nejprodávanější?  Jaký výrobek najdete v kosmetické taštičce každé ženy? Pokud ráno nestíháte celý make-up a můžete udělat jen jednu věc, která to bude?

Líčení bez použití tří produktů Srovnání líčení s použitím tří produktů líčení

Pokud vaše odpověď na všechny 3 otázky zněla „řasenka“, máte pravdu.  V našich končinách je skutečně řasenka, případně tužka na oči nejvěrnějším pomocníkem každé ženy, a to je také jeden z největších make-upových neduhů trápících naše tváře. V tomto článku bych vás chtěla seznámit se třemi nejvíce opomíjenými produkty, které ovšem dokážou zázraky a strčí do kapsy jakoukoliv řasenku.

Na úvod si můžete zkusit odpovědět, jaký je rozdíl v líčení mezi oběma fotkami. Vpravo a vlevo. Asi poznáte, že té vlevo něco chybí. Poznáte co?

1. Korektor na kruhy pod očima

Tento produkt je něco jako spánek v krabičce, kterým ráno zamaskujete divokou párty i probdělou noc s brečícím dítětem. Jde o korektor určený speciálně na jemné oční okolí, kde je třeba použít lehkou texturu, jinak zvýrazníte vrásky kolem očí. Dalším rozdílem proti klasickému korektoru na pupínky je jeho barva, která by měla být o 4-5 odstínů světlejší než je vaše pleť. Nebojte se velkého barevného rozdílu, protože v tom je právě ten trik. Světlý korektor krásně zamaskuje tmavé kruhy a ještě zesvětlí okolí očí, čímž je zdůrazní a omladí.

Korektor na kruhy pod očima Srovnání líčení s korektorem na kruhy pod očima

Foto detail: Vlevo bez nalíčení 3 produkty, vpravo s nalíčením. Odstranění kruhu pod okem pomocí korektoru a rozjasnění tváře tvářenkou. Rozdíl mezi vlevo nenalíčeným a vpravo nalíčeným obočím (tužkou a stíny). Fotografie nebyly nijak retušovány.

2. Tvářenka

Zázračný produkt, který umí z nezdravě vypadající bledule udělat svěží krásku. Tvářenka je nenahraditelná, protože dodá pleti zdravý vzhled, zjemní a vytvaruje obličej. Samozřejmě má smysl ji nanášet pouze tehdy, pokud máte pleť již sjednocenou make-upem. Pokud je pleť barevně nevyvážená, působila by tvářenka jen jako další flek. Použít můžete širokou škálu barev i textur (od pudrových, přes pěnové až po krémové). Pokud nemáte po ruce tvářenku, můžete ji nahradit multilíčidlem nebo rtěnkou.

3. Obočí (stíny na obočí, tužka na obočí)

Myslíte si, že obočí stačí pravidelně vytrhávat, občas ho nabarvit u kosmetičky, a tím péče o něj končí? Pokud ano, jste na velkém omylu. Zvýraznění obočí pomocí stínů nebo tužky vám pomůže ke kompaktnějšímu tvaru a také můžete vylepšit to, co vám příroda příliš nenadělila. Dobarvením můžete zkorigovat řídké chloupky, nevhodný tvar nebo místa, kde vám obočí neroste. Nebojte se použít i dvě barvy (světlejší a tmavší hnědou), abyste dosáhla požadovaného efektu, který však díky stínování bude působit velmi přirozeně. Krásné obočí vytvoří rám celého oka, čímž na něj přitáhne pozornost, zdůrazní ho a nebudete tedy potřebovat tolik dalších líčidel.

Na fotografiích níže je vidět rozdíl mezi "obyčejným" make-upem a líčením, kde byly použity 3 výše zmíněné produkty. Konkrétní rady a tipy, jak výrobky používat najdete v knize Žena po 40 - sebevědomá a v kondici.

Foto bez nalíčení třemi produkty Foto s použitím tří produktů líčení

Fota bez (vlevo) a s nalíčením 3 produkty (vpravo): Obličej na druhé fotografii působí zdravěji, šťavnatěji, není tak bledý, navíc nalíčené obočí jej orámuje, zvýrazní.

Jak můžete vidět, rozdíl v make-upu je opravdu výrazný a stojí za to vstát o pár minut dříve, ale cítit se celý den úžasně :-).

 

  • veruli79

    Neuvěřitelný rozdíl a jak málo stačí! Srovnávací fotky jsou na ukázku skvělé. Ještě by bylo zajímavé srovnání bez použití řasenky, když se v úvodu píše, že není nepostradatelná.

    veruli79  |  14. 12. 2014, 11:46  |  Reagovat  |  URL příspěvku

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Na trhu je spousta produktů, které slibují až pohádkově dlouhé řasy. Je možné jim věřit? Kupodivu ano. Vybrali jsme si dvě séra s růstovými faktory na řasy a jednotlivá stádia nafotili.

Většina žen sní o krásné svatbě už od dětství. I přestože se představy každé z nich liší, všechny nevěsty touží cítit se v průběhu velké dne výjimečně. Některé chtějí být alespoň na chvíli princeznami, jiné upřednostňují minimalistický vzhled. Jemné romantické líčení je ideální volbou pro každou z nich.

V posledních letech jsou na vzestupu všechny profese dotýkající se ženské krásy a jejich sortiment je daleko širší, než bývalo běžné před dvaceti lety. Všechny služby se zároveň staly mnohem dostupnější i v menších městech a přestaly být výsadou vyšších vrstev.

Jak si co nejpřirozeněji nalíčit rty? Jak použít konturovací tužku a lesk na rty? Poradí a předvede vám vizážistka portálu ZdravéOmlazení.cz a knihy Žena po 40 – sebevědomá a v kondici Mgr. Hana Čihánková.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace