Inzerce

Video: Dokonalá pleť aneb jak na make-up

O čištění pleti, péči o pleť a jejím líčení pomocí podkladové báze, korektorů, make-upu, pudru a tvářenky. Jak jej nanášet a jaké si vybrat správné štětce? Ženám poradí vizážistka portálu ZdravéOmlazení.cz a knihy Žena po 40 – sebevědomá a v kondici Mgr. Hana Čihánková.

1. Odlíčení obličeje

Krouživými tahy odličte obličej od zbytků make-upu, prachu a jiných nečistot.

2. Aplikace krému

Aplikujte krém podle typu pleti (raději méně mastný).

3. Podkladová báze​

Na střed obličeje (T-zónu) naneste malé množství podkladové báze.

4. Korekční báze

Použijte korekční bázi, pokud máte pigmentové skvrny (modrá, lila) nebo začervenalou pleť (zelená).

5. Nanesení make-upu​

Make-up roztírejte po jednotlivých částech obličeje vždy směrem od středu ven, vynechejte okolí očí.

Vyvarujte se ostrých barevných přechodů i velkých nánosů. 

6. Korektor na nedostatky pleti​

Zbývající nedostatky zamaskujte malým množstvím korektoru v barvě make-upu. 

7. Korektor pod oči

Pod oči použijte korektor na tmavé kruhy, který bude o 3-4 odstíny světlejší, než váš make-up. 

Korektor vklepejte štetcem nebo prstem tak, aby se ztratil barevný přechod. 

Stejným korektorem rozjasněte střed obličeje (čelo, nad rtem, nosoretní rýha, brada). 

8. Pudr

 Vše zafixujte malým množstvím pudru. 

Lícní kosti vytvarujte pomocí tmavého pudru, čímž bude váš obličej štíhlejší. 

Tmavou konturu veďte od středu ucha směrem ke koutku úst. 

9. Tvářenka

Tvářenku nanášejte na vrchol lícní kosti do podlouhlého (zůžení) nebo kulatého tvaru (přirozené).

10. Finální výsledek líčení

Dobrý den, dlouhodobě se mi loupou rty, ipřesto že si je stale mažu balzamem na rty a vecer sem si nevědomky strhla velky kus na horním rtu přímo veprostřed , okolo toho odlouonuti si to nateklo je to hodne vystouple. Je to uz tak 2 týdny a nechce to zmizet ,ikdyz si to mazu medem ,balzamy... a stale se mi rty olupují ... Zmizne mi to natekle kolem oloupbuteho rtu ? Uz sem stoho docela zoufalá ???? a nějaká rada ,aby se mi rty neolupovaly ? Děkuji za odpověď

Dobrý den,před třemi dny na procházce mě strhl pes na vodítku a po pádu na zem jsem si ztrhla celý nehet na malíčku pravé ruky. Hodně to krvácelo,vyčistila jsem si to a ošetřila , zasypala framykoinem, koupu v heřmánku, mažu černou mastí a přelepuji. Přestalo to bolet, jen pokud se malíčku dotknu, lůžko je nateklé, částečně červené, okolo celého lůžka mě to mokvá, lůžko je na omak mírně pohyblivé. Žiji v zahraničí, u lékaře jsem proto nebyla. Můžete mě prosím poradit jak mám dále postupovat, děkuji. Eva

Dobrý den, dcera již při narození měla plný nosík takových jakoby uhříků. Do roka se většina vyloupala a zbyly velmi málo viditelné tečky- dírky. Jeden pupínek má však dodnes a je docela velký. Má 19 měsíců a dětská doktorka mi s tím neumí poradit. Dá se to nějak řešit? Předem děkuji za odpověď.

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Na trhu je spousta produktů, které slibují až pohádkově dlouhé řasy. Je možné jim věřit? Kupodivu ano. Vybrali jsme si dvě séra s růstovými faktory na řasy a jednotlivá stádia nafotili.

Většina žen sní o krásné svatbě už od dětství. I přestože se představy každé z nich liší, všechny nevěsty touží cítit se v průběhu velké dne výjimečně. Některé chtějí být alespoň na chvíli princeznami, jiné upřednostňují minimalistický vzhled. Jemné romantické líčení je ideální volbou pro každou z nich.

V posledních letech jsou na vzestupu všechny profese dotýkající se ženské krásy a jejich sortiment je daleko širší, než bývalo běžné před dvaceti lety. Všechny služby se zároveň staly mnohem dostupnější i v menších městech a přestaly být výsadou vyšších vrstev.

Jak si co nejpřirozeněji nalíčit rty? Jak použít konturovací tužku a lesk na rty? Poradí a předvede vám vizážistka portálu ZdravéOmlazení.cz a knihy Žena po 40 – sebevědomá a v kondici Mgr. Hana Čihánková.

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace