Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

BodyFestival - tak trochu jiný festival o zdraví pro celou rodinu

Máte otázky ohledně zdraví svého těla i mysli? Hledáte odpovědi a děsí Vás jejich různorodost a protichůdnost na internetu? Pojďte diskutovat na BodyFestival, který se koná 6. – 7. září v Pragovce. 

Připojte se k největší oslavě zdraví s více než dvěma desítkami špičkových odborníků z oblasti medicíny, sportu a duševního zdraví. Setkejte se tváří v tvář v otevřených diskuzích na různá témata. Dva dny plné inspirativních přednášek, diskuzí, workshopů a zajímavých setkání Vám otevřou dveře k nejnovějším poznatkům o zdravém životním stylu. Je na čase být lepším já!

BodyFestival je "tak trochu jiný" festival. Připravte se na nabitý program na témata zdraví, mysl, tělo a trend.

Zdraví - můžeme jej ovlivnit: 

 • těšte se na přednášky a workshopy o očkování a diskutujte otevřeně s odborníky kdy, proč a za jakých okolností očkovat nebo neočkovat, 
 • rozebereme tolik diskutovanou kvalitu potravin a zdravou výživu,
 • kvalifikovaná porodní asistentka nás seznámí s problémy, které se pojí s laktací a vysvětlí, že kojení není jen o výživě. 

Mysl - často citlivé téma, ale je třeba o něm mluvit narovinu:

 • pohledy psychologů a psychoterapeutů,
 • probereme témata jako je anorexie, partnerský život, faktory ovlivňující spokojenost, smysl života nebo jak se jako rodič "poprat" s vývojovými fázemi dítěte.

Tělo - přijďte a naučte se:

 • jak na samovyšetření prsou a varlat, 
 • jak správně sedět v kanceláři, abychom si neničili záda, 
 • jak se mohou senioři v každodenních činnostech udržovat fit,
 • a slyšeli jste už o hormonální józe? Dokáže s vámi udělat divy!

Trend - sleduje novinky v oblasti zdravého životního stylu:

 • aktuální iniciativa zero waste, 
 • tradiční feng shui nebo diskuze s odborníky na vliv technologií na naše zdraví,
 • přednáška o kvalitě a aktuálnímu stavu vody v ČR.

BodyFestival jsou dva dny plné inspirativních setkání a zajímavých aktivit. Přijďte s celou rodinou nebo přáteli. I pro ty nejmenší je připravený zábavný dětský koutek. Své zdraví máte ve svých rukou, víc než si myslíte!

 

Inzertní sdělení

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY PRAGUE 2018 9. – 11. 11. 2018, Výstaviště Holešovice Praha 7!

Touha po zdravém těle i mysli je pro člověka přirozená, a tak se stále více lidí zajímá o to, co je pro jejich kvalitní život prospěšné. Zkušené rady a inspiraci pro vás má Festival Evolution, který se bude konat v termínu 21. – 23. dubna v Křižíkových pavilonech na Výstavišti v pražských Holešovicích. Návštěvníci zde najdou pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem a rozvojem osobnosti. A díky mimořádně pestrému festivalovému programu je akce vhodná i pro rodiny s dětmi.

 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace