Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Jak jít svému vlastnímu štěstí naproti, udržet si hormony v rovnováze a jak na zdravou pleť bez vrásek? I na to odpoví Festival Evolution

Touha po zdravém těle i mysli je pro člověka přirozená, a tak se stále více lidí zajímá o to, co je pro jejich kvalitní život prospěšné. Zkušené rady a inspiraci pro vás má Festival Evolution, který se bude konat v termínu 21. – 23. dubna v Křižíkových pavilonech na Výstavišti v pražských Holešovicích. Návštěvníci zde najdou pod jednou střechou vše, co souvisí se zdravým životním stylem a rozvojem osobnosti. A díky mimořádně pestrému festivalovému programu je akce vhodná i pro rodiny s dětmi.  

Víkend plný dobrého a zdravého jídla, přírodních a ekologických produktů, inspirace z oblasti osobního rozvoje a především pozitivní energií nabitá atmosféra. Tak přesně to je Festival Evolution. Akce vhodná pro všechny, kteří to vidí nebo konečně chtějí vidět jinak. Ať už patříte k pravidelným návštěvníkům festivalu, nebo ho letos navštívíte poprvé, určitě si ze široké nabídky vyberete pro sebe to pravé. Míříte-li za nákupy, během tří dnů si zde můžete nakoupit nejen výhodně, ale také bez výčitek k naší planetě. Pokud se zaměříte na program, čekají na vás přednášky, semináře, workshopy a ukázkové lekce, kterými vás provede více než 100 osobností z ČR i ze zahraničí. A to vše zažijete na jednom jediném místě za jedno vstupné.

Už nyní vám můžeme prozradit, že zde budou uznávaní odborníci na ožehavá i tradiční témata a chybět nebudou ani atraktivní workshopy. Připraveny jsou tři přednáškové sály a jeden velký workshopový sál. Program bude vymazlený od pátku do neděle. Těšte se na setkání s herečkou Simonou Babčákovou, režisérem Petrem Vachlerem, uznávanými lektory na odemykání dětského potenciálu Janem Mühlfeitem a Kateřinou Krůtovou.

Proč jsou ženy někdy rozhozené a mají stále chutě? Muži by zase rádi věděli, kdy jejich ženě bude vadit, že přijdou pozdě domů, a kdy ne. A jak to vše souvisí se sexualitou? Na to odpoví naturopatka Lenka Ptáčníková ve své přednášce o ženských hormonech v rovnováze. Omlazující techniky pro zdravou pleť bez vrásek vás naučí Kateřina Dolenská. Ukáže vám obličejovou jógu i baňkování, jejichž omlazující účinky ucítíte ihned a už vždycky budete vědět, jak udržovat vitalitu nejen ve tváři bez chemie, jehel, skalpelů.

Potkáte tu také Veroniku Vieweghovou, koučku a dulu, která pomáhá ženám zvyšovat jejich sebevědomí. Věnovat se budeme i sexuální oblasti. O touze, vášni, vůni vzrušení a erotické bytosti v nás, bude přednášet lektorka Jana Mašková Zimolová. A pokud máte rádi tanec, vyzkoušíte si flamenco plné života pod taktovkou talentované Jany Hemelíkové Baudisové.

Festival Evolution je navíc baby friendly. Přijďte tedy klidně i s dětmi. V našem hlídacím dětském koutku se o ně rádi postaráme. Maminky s nejmladšími dětmi mohou využít zázemí pro kojení i přebalování.  Prostě den jako stvořený právě pro vás.

Kompletní festivalový program včetně seznamu vystavovatelů najdete na webových stránkách www.festivalevolution.cz.

Inzertní sdělení

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Zatím nejsou vloženy žádné příspěvky

Související články

Letos společně s veletrhem krásy INTERBEAUTY PRAGUE 2018 9. – 11. 11. 2018, Výstaviště Holešovice Praha 7!

Máte otázky ohledně zdraví svého těla i mysli? Hledáte odpovědi a děsí Vás jejich různorodost a protichůdnost na internetu? Pojďte diskutovat na BodyFestival, který se koná 6. – 7. září v Pragovce. 

Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace