Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

  • PARFÉM

    Muže potěší určitě parfém:-)

    ZoriŽeli  |  08. 11. 2023, 23:50  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • Netradiční dárek pro muže

    Dobrý večer, jaký netradiční dárek pro muže byste mi doporučili, poradíte?

    LuizaBar  |  23. 07. 2022, 23:59  |  Reakcí: 1  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Netradiční dárek pro muže

      Můj chlap miluje adrenalin a všechno s tím spojené :) Ráda objednávám adrenalinové dárky.

      Nina_M  |  27. 07. 2022, 23:29  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • dárek pro muže

    Já jsem letos k narozeninám kupovala autokosmetiku do auta. Hodně to ocenil, protože auto je jeho koníček.

    Berusa  |  25. 10. 2020, 21:21  |  Reakcí: 1  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: dárek pro muže

      Ja taky, ja jsem zase tomu mému koupila vysávač do auta, protože už delší čas koukal po nejakem :)

      Emmuska18  |  30. 05. 2021, 14:36  |  Reagovat  |  URL příspěvku
  • dárek

    Já mám pocit, že muž má nejraději takové ty funkční dárky. To je třeba oblečení. Jako já ty muže chápu, nechce se jim prostě chodit nakupovat. Já to osobně taky nemusím. Jako vybírat oblečení celé dopoledne, to bych se asi zbláznila. Zrovna nedávno jsem kupovala manželovi trenýrky a fakt byl nadšený. Hlavní je, že si umí říct, co chce. :-D

    Berusa  |  23. 08. 2020, 20:52  |  Reakcí: 1  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: dárek

      Přesně tak, ať řekne co chce. Nedostane pitomost a ty ušetříš čas!

      Slonicek  |  16. 12. 2020, 17:56  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace