Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Máte paní na úklid?

  • Máte paní na úklid?

    Máte paní na úklid? V ČR to není ještě úplně běžné, ale i přesto se tato služba začíná rozmáhat. Já mám dvě malé děti, k tomu práci a dům, tak jsem si našla paní, která mi chodí čas od času vypomoct. Nevidím na tom nic špatného. Je to veliká úleva a já se můžu věnovat nečemu, co mi jde líp a co mě baví. Nemám paní přes agenturu, protože se mi nechtějí platit ty šílený peníze agentuře, která pak dá paní úplný minium. Paní jsem si sehnala na internetu, kde jsem se s ní přímo domluvila. Jsou zde i chůvy, hodinoví manželé aj. Super. Co vy a úklid?

    jirinaver  |  04. 07. 2015, 20:32  |  Reakcí: 4  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Máte paní na úklid?

      Bez paní na úklid by to bylo všechno náročnější. Běžný týdenní úklid u nás trvá přes 5 hodin. Bez žehlení a dalšího. Je pro mě obrovská pomoc.

      Calamity J.  |  05. 07. 2015, 15:03  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Máte paní na úklid?

      Myslím, že mít paní na úklid není vůbec špatné, zvláště pokud jde o nárazovou výpomoc třeba s mytím oken, či větším úklidem. Práce jsou hotovy rychleji, než když se dělají po chvilkách večer po práci nebo o víkendu, a zbytek rodiny o tom ani neví, protože jsou ve škole či v zaměstnání, což přispívá k celkové pohodě v domácnosti. Ušetřený čas je možno věnovat třeba ostatním členům rodiny nebo sobě. I když tato služba přece jenom něco stojí, myslím, že budeme spokojeni jak my, tak ta paní, které nějaká ta koruna taky příjde vhod.

      vali  |  04. 08. 2015, 15:23  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Máte paní na úklid?

      paní na úklid není špatná, když máte velký byt a hodně dětí, to se pomoc určitě hodí:)

      Kamilka  |  19. 09. 2017, 09:58  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Máte paní na úklid?

      Paní na úklid mám, mám 3 děti a velký barák, do toho máme ještě psa a kočku, takže mám okolo baráku hodně starostí, takže mi s tím paní na úklid pomáhá:)

      Štofinka  |  29. 09. 2017, 14:36  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace