Inzerce

Kniha Žena po 40 - zdravý životní styl po 40

Salát ze syrové červené řepy

  • Salát ze syrové červené řepy

    Dneska tedy něco zdravějšího :) Salát ze syrové červené řepy 200 g červené řepy 2 větší jablka 1/2 citronu 1 bílý jogurt Řepu nastrouháme na jemném struhadle. Jablka nastrouháme na hrubším struhadle. Zakapeme šťávou z citronu. (Můžete přidat i cukr, pokud by se vám to zdálo kyselé, já cukr nedávala). Vmícháme bílý jogurt. Můžete jíst jako lehkou večeři s celozrnným pečivem nebo i bez pečiva. P.S. Dětem ani manželovi to moc nechutnalo :)

    Naďa  |  23. 02. 2015, 16:08  |  Reakcí: 9  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
    • Re: Salát ze syrové červené řepy

      Nadi, děláš mně tím chutě, zítra musím koupit tu řepu, dnes jsem samozřejmě zapomněla...

      Calamity J.  |  23. 02. 2015, 16:40  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: Salát ze syrové červené řepy

        Tak co? Už máš doma řepu? :)

        Naďa  |  25. 02. 2015, 16:48  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
        • Re: Salát ze syrové červené řepy

          Jsem úplná trubka, zrovna jsem přišla z obchodu a co myslíš, Zase jsem na ni zapomněla... Ale zítra musím pro pstruhy, tak si to již napíši k nim do diáře :-)

          Calamity J.  |  25. 02. 2015, 17:25  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Salát ze syrové červené řepy

      určitě ho vyzkouším, červenou řepu mám moc ráda.

      zuzbr  |  24. 02. 2015, 07:17  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Salát ze syrové červené řepy

      Nadi, tak jsem konečně měla všechny suroviny, mně moc chutnalo, ale osazenstvo se netvářilo :-). Manžel se toho netknul vůbec a Sofi prohlásila, že to by ani želv nejedl :-). Nemají vůbec smysl pro zdravou stravu, co?

      Calamity J.  |  07. 03. 2015, 20:54  |  Reagovat  |  Zobrazit všechny reakce  |  URL příspěvku
      • Re: Salát ze syrové červené řepy

        To je jak u nás... taky se ofrňují. No mně to nevadí, aspoň mi to nesnědí. :))

        Naďa  |  09. 03. 2015, 21:59  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Salát ze syrové červené řepy

      Tak ještě jsem si nestihla udělat, ale pořád na něj myslím, snad se mi tento týden zadaří jej udělat.

      zuzbr  |  29. 03. 2015, 12:29  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Salát ze syrové červené řepy

      Zní to dobře a chutně, určitě to zkusím:)

      Kamilka  |  19. 09. 2017, 10:48  |  Reagovat  |  URL příspěvku
    • Re: Salát ze syrové červené řepy

      zní to dobře, určitě vyzkouším:)

      Štofinka  |  29. 09. 2017, 15:32  |  Reagovat  |  URL příspěvku
Nahoru
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. V pořádku Další informace